Pedal commander - pedal box

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Video yu 24.dakikadan itibaren izlerseniz çalışma mantığı orada açıkça belli gaza %10 basarken %40 -- %50 -- %60 basmış gibi boğaz kelebeği açılıyor dolaylı yoldan enjektör de açılıyor tabi ( yoksa fakir karışım dan araç stop eder) sürüş keyfi iyidir lafım yok fakat uzun vadede spor kullanımda zararlı olabileceğini düşünüyorum
https://youtu.be/sQGNWmQyHjg

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teknik olarak haklısıız ama kullanımda tepkime süresi hızlanıyor. Bu cihazı kendiniz test ettiniz mi bilmiyorum ama ben test sürüşü yapıp birebir denediğim için tecrübemi paylaşıyorum. Tepkimeden kastım gaza bastığınızda güç gelme süresini kastediyorum. Ben Talismanımda test sürüşü yaptığımda comfort moddayken cihazı açtığımda sport mod hissi alıyorum ki 4 kademeden 2.sinde bu hissi alıyorum ve vites geçişleri düşük devirde oluyor ( sport modda vites geçiş devri baya artıyor çünkü ) fakat gaza dokunduğunuzda araç beklemeden sport moddaymış gibi tepki veriyor , bu hissi baya beğendim , ama özellikle maksimum perofrmansta kullanmanın anlık binen yükleri arttıracağı için uzun vadede zararları olabilirmi bilemiyorum.
Yazımkı okusaydınız önce keşke.. Kullandığım ürün diyorum siz test ettiniz mi diye soruyorsunuz. Yok taktım ama çalıştıramadım.

Bu ürün katkısız gereksiz. Gaza hızlı ve sert basın aynı işi yaparsınız. Gecikme süresine falan etkisi sıfır.

Sent from my RMX2061 using Tapatalk

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Yazımkı okusaydınız önce keşke.. Kullandığım ürün diyorum siz test ettiniz mi diye soruyorsunuz. Yok taktım ama çalıştıramadım.

Bu ürün katkısız gereksiz. Gaza hızlı ve sert basın aynı işi yaparsınız. Gecikme süresine falan etkisi sıfır.

Sent from my RMX2061 using Tapatalk
Yazınızı okumuştum , VW 1.9 tdi aracınızda kullanmışsınız , ben EDC şanzumanlı Talisman da denedinizmi diye sormak istemiştim , bende geçmişte 1.9 tdi passat kullandım o arabanın gücünü bilirim , neyse herkesin tecrübesi kendine diyelim . Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler .

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: