Piano Black kaplama ya da boyama hakkında

capturemrah

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, aracımda difüser, yan kapı altları, ayna altları ve kapı kenarlarında olan kısımları piano black yaptırmak istiyorum. Kaplama mı yapılıyor yoksa boya mı? Bilmem gereken ya da tavsiye edeceğiniz hususlar var mıdır? Ankara'da bu işi kim yapar? Çok soru sordum :) selam ve saygılar...

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı araştırmayı bende yapıyorum ama sonuç alamadım ben satıcıma sordum nasıl yaparız diye yapmak istediğimiz bu çıtaların diğer versiyonlarda lake kaplama olduğu ve boyayla olmayacağını söyledi bende şöyle bir firma reklam olur diye paylaşamıyorum arayıp görüşmedim eğer sorun olmazsa internet adresini paylaşabilirim

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Ankarada bu işlerde ün yapmış bi yer var yerin adını PM ile atıyorum, bi araştırın orasını bi konuşun derim :eyv

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Piano black boyatabilirsiniz. Ben eski arabamda boyatmıştım çok güzeldi.

capturemrah

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki boya dayanikli oluyor mu? Kolay cizilme vs olmuyor mu?

Bu arada pm'i aldim tesekkur ederim :)

kanqoo55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracada uyguladım ben..Bafrada pıanoblack bulamadım.Nette araştırdım ve öneriler simsiz bmw siyahı üzerine kat kat vernik oldu .Bende ayı şekil yaptım oldu :) Önve arka tamponda kullandım. Aracım orjınal komple sıyah tampondu daha sonra kırmızı kelebek yapmıştım şimdi pıano kelebek kırmızı kenar güzel durdu kanımca :)FOTODA ARAÇ PİS VE ÇEKİM FARKI DA VAR..

capturemrah

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault sembolünü de mi boyadınız? güzel durmuş.

baristugsal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boya yapmanı önermem soyulabilir. En güzeli kaplama yapman reklamcılar falan ısıtma makinaları olan herkes yapabilir

modeLL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbulda yapan biyer varsa pm olarak alabilirim