Plaka Işığı

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kullandığınız ledlerin markası nedir acaba ?

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cenkerGaraja çekip hiç çıkarmayım arabayı en iyisi. Arada gider izlerim. :D
Orası sana kalmış artık:D polis amcaları göeünce ön camları aç ledleride yak bişey olmaz...:eyv

samiramis

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuş hayırlı olsun

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kullandığınız ledlerin markası nedir acaba ?

Tetra diye bir marka Onur.Photonun replikası ama ben 6 aydır kullanıyorum forumda bir kaç kişi daha kullanıyor gayet memnunum :eyv

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tetra diye bir marka Onur.Photonun replikası ama ben 6 aydır kullanıyorum forumda bir kaç kişi daha kullanıyor gayet memnunum :eyv

Ben ztech in sofitlerinden sipariş verdim geldiler çarşamba takacağım bakalım nasıl bir randıman verecek :) Teşekkürler

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ztech in sofitlerinden sipariş verdim geldiler çarşamba takacağım bakalım nasıl bir randıman verecek :) Teşekkürler

Hayırlı olsun güle güle kullan sofitler daha zayıf kalıyor diye biliyorum ama çok ledliyse tatminkar olur :)

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun güle güle kullan sofitler daha zayıf kalıyor diye biliyorum ama çok ledliyse tatminkar olur :)

Teşekkürler 3 er ledli iyi bir iş çıkarır herhalde ya :) Şu ankiler yaklaşık bir 3 senedir yanmıyor :)

acilcagri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
budur... güzel olmuş ama içlere de kapı içleri de dahil gerekir bence. benim tavan, plaka, kapı içleri ve kol dayama kolçağın içi bile led. o kadar mı güzel olur kerata :)

Hati

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
budur... güzel olmuş ama içlere de kapı içleri de dahil gerekir bence. benim tavan, plaka, kapı içleri ve kol dayama kolçağın içi bile led. o kadar mı güzel olur kerata :)

Teşekkürler. İç aydınlatma için ledler yolda. Yarın hepsi takılacak. Birkaç kare ekleyeceğim. :)