Plaka kalinlaştirma ?

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hiçbirşey yapmaz herkes yaptırıp kullanıyor ...

atacanaslan

RK CLİO III,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yarın hemen bir reklamcıya gidiyorum ama aklımda app plaka da kaldı ikisi arasında kaldım :)

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
app sıkıntı çıkarabilir. boyama ise basınçlı su ile atıyor, çünkü plaka boya tutmuyor. folyo ile güzel olur :eyv

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende plaka kaplama konusunda amatörce bir çalışma yaptım fakat benim plakam oldukça deforme olmustu beyaz boyası bıle atmıstı..Şimdilik idare etsin diye folyo kaplama yaptım. 2.5 aydır kullanıyorum herhangı bir atma yok tazikli suyla yıkamama rağmen herhangı bır atma soz konusu degıl..ama en ıyısı app plaka yada trafıkten yenısı cıkarılabılıomuss..

scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php

engin4545

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende tamponları boyamıştım. öndeki plaka taşlardan baya zarar görmüş.önce beyaz spreyle boyayıp sonra yazıları kağıt band kullanarak etrafındaki beyaz zemini kapatıp . üzerine sprey siyah mat tampon boyasını atsam nasıl olur acaba. yoksa bu beyaz zemin için özel boyası mı var. çünkü bazen araç plakalarında geceleri ışık vurunca parladığını görüyorum. ya da kırtasiyeden beyaz sim alsam spreyi sıkar sımaz üzerine tuz gibi serpsem nasıl olur.. :)))

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende tamponları boyamıştım. öndeki plaka taşlardan baya zarar görmüş.önce beyaz spreyle boyayıp sonra yazıları kağıt band kullanarak etrafındaki beyaz zemini kapatıp . üzerine sprey siyah mat tampon boyasını atsam nasıl olur acaba. yoksa bu beyaz zemin için özel boyası mı var. çünkü bazen araç plakalarında geceleri ışık vurunca parladığını görüyorum. ya da kırtasiyeden beyaz sim alsam spreyi sıkar sımaz üzerine tuz gibi serpsem nasıl olur.. :)))

Evet özel fosfor denilen bişey o yüzden parlıyor. Beyaza dokunmadan sadece siyahları boyayabilirsin

renaulttraficc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
faber castell ince uçlu kalemle yapılıyor isterseniz benim profil resminde olması lazım oradan bakabilirsiniz