Plaka Lambaları İçin Marka

nikolaves

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Megane 3 Hb 2011 model aracımın plaka lambaları yanmıyor. Ledi veya komple aparatı için marka model tavsiyesi olan var mı ? Uzun ömürlü olsun lütfen.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Megane 3 Hb 2011 model aracımın plaka lambaları yanmıyor. Ledi veya komple aparatı için marka model tavsiyesi olan var mı ? Uzun ömürlü olsun lütfen.

Taklasik bir senedir aracin iç aydinlatmasi, geri vites, plaka gibi aydinlatmasinda photon marka taktirdim. Aydinlatmasi kuvvetli ozellikle geri vitese alinca arkayi epey aydinlatiyor. Fakat iç aydinlatma için verilen standart ampulden daha dusuk wattli almanizi tavsiye ederim normal denilen led epey kuvvetli yaniyor. Ben sadece arka iaigi acik birakiyorum gece on isigi açamıyorum ciddi gozumu aliyor. Plaka aydinlatmasi veya parklarda sorun yasamazsiniz. Su ana kadar aracimda toplamda 4 adet iç, 2 geri vites, 2 plaka ve 2 adet park olmak uzere 10 adet photon led var ve hiç biri me ariza isigi yakti ne de urunde bir kusur olustu ki benim parklarim gece gunduz farketmeksizin yanar.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com