Plaka Lambasına Led İşlemimiz.

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eline sağlık :eyv bende yaz gelsin ledleri 3er li şekilde sağlı sollu yapacağım eski ampullerin olduğu yerlere.

O şekilde uğraşma bence direk uzunluğu kadar kes içten yap.. dıştan olursa söküyorlar vs hemde daha az ışık verir..

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
O şekilde uğraşma bence direk uzunluğu kadar kes içten yap.. dıştan olursa söküyorlar vs hemde daha az ışık verir..
öyle de çok ışık veriyor ya :) biraz orjinal gibi olur belki 3 3 yapınca. içten yapacağım kablo kesmeden soketleri kullanarak.

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendi zevkin kendi kararın birşey diyemem :):) Ben yaptıklarımı böyle yaptım ilk başta şeffaf cama yapıştırmıştım uhu ile ama zamanla toz alıyor sökerken filan sıkıntı yapıyo bide iz kalıyo sonra..

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Normal ledli ampül taksan birşeye benzemiyor o yüzden bu led daha güzel oluyor .. Eğer yaparsanda güzel duracağına eminim :)

nasıl benzemiyor usta benim plakalarda photon 8 ledli ampül var dipsiz hemde cok fena aydınlatıyor senin yaptıgınla hemen hemen aynı aydınlatıyor onemli olan ledin miktarı ne kadar cok led olursa daha iyi aydınlatır :eyv 8 ledli park ampülü plakayı cok fena aydınlatıyor valla :D yanlıs bilgilendirmeyelim normal led ampül aydınlatmıyor diye :D

37663995.jpg

fotoraf0050.jpg

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nasıl benzemiyor usta benim plakalarda photon 8 ledli ampül var dipsiz hemde cok fena aydınlatıyor senin yaptıgınla hemen hemen aynı aydınlatıyor onemli olan ledin miktarı ne kadar cok led olursa daha iyi aydınlatır :eyv 8 ledli park ampülü plakayı cok fena aydınlatıyor valla :D yanlıs bilgilendirmeyelim normal led ampül aydınlatmıyor diye :D

37663995.jpg

fotoraf0050.jpg
Reis demek istediğimi yanlış anlamışın heralde benim bahsettiklerim 8'li değildi o yüzden .. Bunları bulmak biraz daha zor ve maliyetli oluyor o yüzden..

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reis demek istediğimi yanlış anlamışın heralde benim bahsettiklerim 8'li değildi o yüzden .. Bunları bulmak biraz daha zor ve maliyetli oluyor o yüzden..

yok be usta her aksesuarcıda var 8 ledli photon zaten en az 8 ledli olması lazım yoksa 4 ledliler felan bu kadar ısık vermiyor dedigin gibi :D ahanda bu bak :D boyle serit ledle ugrasmak istemeyenlerde bu park ampülünü tercih edebilir plakalara ben hem park hem plakalarda kullanıyorum bunu ısık gücü süper rengide hafif mavimsi 8000 kelvin yanıyor :D

fotoraf0014we.jpg

fotoraf0013c.jpg

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aksesuarcıları gezmediğim için bilemiyorum ayrıca kangoo'nunkiler yan bir şekilde duruyor aşağıya doğru bakmıyor lambalar :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aksesuarcıları gezmediğim için bilemiyorum ayrıca kangoo'nunkiler yan bir şekilde duruyor aşağıya doğru bakmıyor lambalar :)

he o zaman şerit led en ideali aga asagıya bakmıyorlarsa 1000 ledli ampülde taksan işe yaramaz hehe

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sürekli Reklam Sürekli Reklam Ama :)

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen bi ara tek ledli park lambası takmıştım baktım hiç aydınlatmıyor kendine bile hayrı yok yaptık şerid ledle :D