Plaka mevzuu !!

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Bende Kovaladım Bu İşi Hatta Çalıştığım Yerde Mali Müşavir Var Ona Danıştım Zor Dedi Şuanki Plakam Gittiğinde Geri Gelmeyecekmiş Araç Satılırsa Gitti 7 Yıllık Sevdalısı Olduğum Plakam

furkantiril

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 2 harfli plakalarda boş bulmanın pek sorun olcagını sanmıyorum ama yinede her ihtimali düşünmek gerek tabi:) araç değişecekse eğer değiştirmeden önce yine bir tanıdık vasıtasıyla araştırıp önceden plaka bağlatabilirsiniz işiniz garanti olur. tabi plakanın bulunduğu şubedeki memur (bağış)ınızı kabul eder yada tanıdığınızın hatrını kırmazsa :):D
Kırabiliceklerini sanmıyorum bağış bile yapmadım alırken o derece :D 2. sefere artık 1 tepsi baklavayla gideriş şubeye :p :)))

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
tanıdık olursa daha kolay olur tabi ama istediğiniz plakanın bağlı bulunduğu ilçeden geçici bir ikametgah gösterebilirseniz tanıdığa pek gerek kalmaz.

anladım. yine yani bir şeyler çevirmeden olmuyor. bu arada hani konuyu okuyanların işine yarar belki. benim istemediğim bir harf vardı sadece, yani o olmasın da gerisi önemli değil. ona bile hiçbir şey yapamayacaklarını söyledi mais teki görevli. ama sonra ben bayiden alırken tamam söyleyin harfi onsuz olanlardan seçsin arkadaşlar dediler. mais te sanırım authentique alacağım için ilgilenmediler, ya da prim mrim mi yok anlayamadım.