Plakalık iptali

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle Daha İyi Olmuş , Eline Sağlik ...Plaka Pleksisi Her Araçi Çok Kötü Gösteriyor... :eyv :eyv
bencede plakalık yakısmıyo araca gereksız kalabalık dıye dusunuyorum.. yarında Cam fılmlerını yaptırıyorum kısmetse hazır gıtmısken ısıklı spoıler bakıcam bulursam cıkmacıda falan quzel olur :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel bir uygulama olmuş. Ama çekimden dolayı mıdır yoksa bana mı öyle geldi bilmiyorum, plaka biraz sağda gibi geldi bana.

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
App şart...

iPhone 5s'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel bir uygulama olmuş. Ama çekimden dolayı mıdır yoksa bana mı öyle geldi bilmiyorum, plaka biraz sağda gibi geldi bana.
bugun baktım 1 parmak sağ tarafa kaçırmısız :) oda :masallah olsun ilk defa böyle bır uygulama yaptım çunki.
detaylı temızlık yapıp tum fotoğrafları ıle paylasıcam bugunde fılmlerı cektırdım rahatladım bu ay ıcınde spoılerıda taktım mı tamam :D

escaba_tr

İsmail İNAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun çok güzel olmuş :) benim araçta da önceki sahibi baya sağlam yapmış, geçenlerde ön silecek motorunu değiştirmek için servise gittiğimde plakalık takmak istediler, bende bişey demedim, 2 usta asılıp duruyorlar, tampon ellerinde kalacaktı :)) plakalık takmaya hiç gerek yok, tampon çıkar ama plakalar çıkmaz dediler :) çıkarmaya kalkarsak plakalar yamulur demişlerdi... bu plakayı çıkarmak için nasıl bir yöntem kullanmak gerekir ?

escaba_tr

İsmail İNAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Silikon ile yapıştırıldı ise önce kaynar biraz su dökün plakaya daha sonra Balık misina ipi ile plaka arasına asılarak silikonu kesin..

Tavsiye için teşekkür ederim :)

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
veya sıcak hava tabancası ile ısıtııp :) şahsen ben cıkartmam bunları boyaya zarar verır bu saatten sonra :D