Plasti-dip nedir?

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim arabanın güneş yanıkları var gizlemek için yapılırmı acaba ?

memocan26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
attachment.php

BEN DE SCENİC 2 ÖN GÖĞÜS İÇİN YAPTIRMIŞTIM GAYET BAŞARILI BİR UYGULAMA KAZIMADIĞINIZ SÜRECE KOLAY KOLAY ÇIKMAZ 2 AY OLDU YAPTIRALI İLK GÜNKÜ TEMİZLİĞİNDE JANTLARI DA BOYATMAYI DÜŞÜNÜYORUM.. :eyv

FTBRO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
burda (sakaryada) yapan bi abim var .yaptigi bi honda vardi gercekten super
Sonuçlar ortaya cikiyor kazimassan sorun olmuyor.

ujnat81

Tanju DEMİR - 81, 1998 Europa 1.6e RNE Alize,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[h=2]Dipart Ne Kadar Dayanıklı?[/h]Cam, beton, metal, otomobil, otomobil jantları gibi çok geniş kullanım alanına sahip olan Dipart ürünümüz hakkında her gün yeni sorular sorulmakta. En çok sorulan soruların cevaplarını bu sebepten sitemizde yayınlamak istedik. Çok sorulan soruların başında Dipart basınçlı suya dayanıklı mı sorusu geliyor. Evet ürünümüz doğru şekilde temiz bir yüzeye uygulandığında ve minimum beş (5) kat atıldığında basınçlı suya karşı mukavvemet göstermekte ve özelliğini yitirmemektedir. Özellikle otomobillere yapılan uygulamalar için bu soru müşterilerimiz tarafından oldukça çok sorulmakta. Talimatlara uygun şekilde yaptığınız uygulamalarda Dipart ürünümüzü gönül rahatlığı ile basınçlı su ile yıkayabilirsiniz. En çok sorulanlar arasında ikinci sırada ürünümüzün ısıya ne kadar dayanıklı olduğuna ilişkin sorulan sorular gelmekte. Yaz sıcaklarında yada kış soğuklarında uygulama yapılan yüzeylerde bozulma olup olmadığı konusunda çok sayıda soru yöneltilmişti. Ürünümüz Dipart eksi 35 ile artı 140 derece arasında bozulmadan özelliğini koruyabilmekte.
En çok sorulan sorulardan bir diğeri de ürünümüzün darbelere ne kadar dayanıklı olduğu ile alakalı. Ürünümüz ufak darbelere karşı dayanıklıdır. Özelliğini kaybetmez ve çizilmez. Ancak ağır ve ciddi darbelerde deforme olabilmektedir. Talimatlara uygun, temiz bir yüzeye ve en az üç kat uygulama yaptığınız alanlarda ürünümüzü bir ile iki yıl arasında gönül rahatlığı içerisinde hiç bir deforme ve bozulma olmadan kullanabilirsiniz.