Plasti dip out ,carbon in + stop boyama clio 3

semih89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
IMG_1312.jpg

8200252406,8200791916,motor%20ust%20kapag%C4%B1,orjinal%20yedek%20parca%20fiyatlari-500x500.jpg
fp6tx.jpg

Aracımın motor bu . Kapağı internette 85liraya buldum. Peki yağ çubuğu olayını nasıl halledicez onu tek bulamadım :)

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuş güle güle kullanın.Bu arada tabela işiyle uğrasanlarda cbr 125 cbr 250 cbr 600 cbr 1000 bazende cbf 250 oluyor hep:D neden acaba ?

yesilius

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel uygulama ama kapı kolları gri kalsa daha çok gösterir kendini benim düşüncem bu şekilde

önceden sadece çıtaları kaplamıştım bütünlük sağlamadı ,bu şekilde kapı kolları+çıta desenleri mükemmel gözüküyor,vaktim olunca son fotoları koyacağım daha net anlaşılır o zaman

yesilius

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel olmuş eline sağlık. Motor kısmının fotosunu görünce aklıma geldi bu motor üzerindeki kapak 65hp olanlarda yok sanırım onuda çalmış renault:berbat :)
85 lik bu diğerleinde olmadığını bilmiyordum.ama güzel duruyor.

güzel olmuş..yalnız o yapılan parçaları söküp yapsaydın daha saglam olurdu kıvrımı alta gireceği için:)
kardeşim kaplamayıbi kere yapmıştı,ben ilk defa yaptım amatörce bi çalışma için bence dağıtmaya gerek yok :D zaten vaktimde yok ,2part halinde iş çıkışı yaptım.ama dediğin gibi yapsak tabiki daha güzel olurdu :D

motor kapagı orjınal mı bende yok
65 lik olanlarda yokmuş bende yeni öğrendim
güzel olmuş güle güle kullanın.Bu arada tabela işiyle uğrasanlarda cbr 125 cbr 250 cbr 600 cbr 1000 bazende cbf 250 oluyor hep:D neden acaba ?
burası babamın kaporta boya motor dükkanı :D tabelayla yakından uzaktan alakası yok ,motorda kardeşimin :D denk gelmiş heralde :D

beğenen herkese teşekkürler ,sırada tavana shark anten takmak var.onun için orjinalini sökmeye uğraşacağım.iç tavandan kartonu kaldırınca sökülüyormuş bildiğim kadarıyla

Son düzenleme:

semih89

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
85 lik bu diğerleinde olmadığını bilmiyordum.ama güzel duruyor.

kardeşim kaplamayıbi kere yapmıştı,ben ilk defa yaptım amatörce bi çalışma için bence dağıtmaya gerek yok :D zaten vaktimde yok ,2part halinde iş çıkışı yaptım.ama dediğin gibi yapsak tabiki daha güzel olurdu :D

65 lik olanlarda yokmuş bende yeni öğrendim

burası babamın kaporta boya motor dükkanı :D tabelayla yakından uzaktan alakası yok ,motorda kardeşimin :D denk gelmiş heralde :D

beğenen herkese teşekkürler ,sırada tavana shark anten takmak var.onun için orjinalini sökmeye uğraşacağım.iç tavandan kartonu kaldırınca sökülüyormuş bildiğim kadarıyla

bizim kız da 85beygir ama takmamışlar :) şanslısınız. İnternetten buldum parça 85lira. ama yağ çubugu farklı. bakalım o uyarsa değiştirmeyi düşnüyürm

yesilius

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim kız da 85beygir ama takmamışlar :) şanslısınız. İnternetten buldum parça 85lira. ama yağ çubugu farklı. bakalım o uyarsa değiştirmeyi düşnüyürm
ben aracı alırkene orj. fransız demişlerdi,extradan hız sınırlayıcı+hız sabitlemede var bunda

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğinize sağlık güzel olmuş, keşke stoplara boya yerine folyo kaplasaydnız.