Play Station 3 Hakkında Bilgisi Olan var mı ?

barca1899

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ps3 de ps storeden daha önce fifa 2012 yı alıp 2 ayrı makıneye kurduk aynı paraya.Ama nasıl oldugu hatırlamıyorum bu konuda yardımcı olacak arkadaslar var mı ?
frown.gif

;)

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu daha detaylı anlatırsan yardımcı olabilirim kardeşim

Son düzenleme:

barca1899

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Play Station 3 de İnternet Üzerinden yani play statıon storeden fifa 2012 aldık kredi kartı ile.Ama bu oyunu 2 farklı makineye yükledik..Aynı kullanıcı adı ve parola ile şimdi onu nasıl yaptığımızı unuttum onu sormuştum

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Play Station 3 de İnternet Üzerinden yani play statıon storeden fifa 2012 aldık kredi kartı ile.Ama bu oyunu 2 farklı makineye yükledik..Aynı kullanıcı adı ve parola ile şimdi onu nasıl yaptığımızı unuttum onu sormuştum
Kardeşim makinalarda chip yoksa zate oyun kurman mümkün değil mecbur orjinal oyun alıcaksın cdyi takıp oynicaksın fakat chip varsa ps store`dan oyun kurulduğunu ilk defa duyuyorum benim bildiğim chip varsa PS3 cihazını alırsın oyun yükleyen dükkana gidersin orda istediğin oyunu yüklerler bu böyledir. Ama her iki cihazla oyuna girebiliyorsunuz aynı kullanıcı ve parola ile kurulum nasıl yapılır çok güzel bi soru kardeşim :D Valla yardım etme şansım yok kardeşim bendede PS3 var 5 ay önce chip attırmıştım full araba oyunu oynuyorum

barca1899

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende chıp yok internetten satın almıstık oyunu mesela oyun 100 lira.En fazla 5 kısı o oyunu alabılıyor kısı bası 20 lıraya gelıyor yanı en fazla 5 makıneyede o oyun kuruluyor ınternetten ındırıyorsun oyunu.Senın demek ıstedıgını ben anladım chıp taktırdıgım zaman ınternet uzerınden oyun oynanmıyor dıye bılıyorum ben

Buse

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar ps3 de ps storeden daha önce fifa 2012 yı alıp 2 ayrı makıneye kurduk aynı paraya.Ama nasıl oldugu hatırlamıyorum bu konuda yardımcı olacak arkadaslar var mı ?
frown.gif

;)

slm

oyunu satın aldıınız ps3 deki kullanıcı adını ve şifresini diğer oyunu yüklemek istediğiniz ps3 giriniz.online olunuz ve hesap yönetimine giriniz.
sonra transaction management bölümüne giriniz ve sonrada download list bölümüne giriniz.
download list altında istediğiniz oyunu seçerek download edebilirsiniz.

saygılar

Buse

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende chıp yok internetten satın almıstık oyunu mesela oyun 100 lira.En fazla 5 kısı o oyunu alabılıyor kısı bası 20 lıraya gelıyor yanı en fazla 5 makıneyede o oyun kuruluyor ınternetten ındırıyorsun oyunu.Senın demek ıstedıgını ben anladım chıp taktırdıgım zaman ınternet uzerınden oyun oynanmıyor dıye bılıyorum ben

slm

sizin yazdığınız artık mazide kaldı :)
artık sadece 2 farklı ps3 üçe paylaşım yapılabiliyor . eskiden 5 defa paylaşım yapılabiliyordu.

bilginize

saygılar

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oyunu aldığınız hesap ile diğer makineye giriş yapınız Ps Store download list den oyunu indirebilirsiniz. Bende artık en fazla 2 makineye kurulabiliyor diye biliyorum :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

barca1899

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tesekkurler arkadaslar evet en fazla 2 imiş.