Privilege Direksiyon Derinlik ayarı ?

Koru

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2011 privilege megan 3 105bg dci yerli kasa aracımın donanım özelliklerinde derinlik ayarı ve yükseklik ayarı var diyor ama kendi aracımda yok galiba çok zorlamak istemedim ama olsa hareket ederdi diye düşünüyorum. Listede privilege ve dynamik modellerinde standart diyor . Bilgisi olan bilgilendirebilir mi ?

erdem444

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu basit ve lüzumlu özelliği opsiyonel yapacaklarını sanmam zaten. Direksiyon simidinin bağlı olduğu gövdenin size bakan tarafında hiç çekme kolu yok mu ? Dizinizle ayağınız arasındaki bir yükseklik mesafesinde olması lazım.

Koru

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu basit ve lüzumlu özelliği opsiyonel yapacaklarını sanmam zaten. Direksiyon simidinin bağlı olduğu gövdenin size bakan tarafında hiç çekme kolu yok mu ? Dizinizle ayağınız arasındaki bir yükseklik mesafesinde olması lazım.
Cekme kolu var fakat sadece yukseklik ayarı kullanabiliyorum. Ideal sürüş pozisyonu icin derinlik olsa iyi olucakti. Baska yerden mi yapiliyor acaba sonucta listeye koymuslar bu özelliği

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdem444

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cekme kolu var fakat sadece yukseklik ayarı kullanabiliyorum. Ideal sürüş pozisyonu icin derinlik olsa iyi olucakti. Baska yerden mi yapiliyor acaba sonucta listeye koymuslar bu özelliği

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başka yerden değil benim aracımda (2014 touch plus), tek kol ile hem derinlik hem de yükseklik ayarı yapabiliyorum. Sizde yükseklik ayarı yok sanmıştım, derinlik ayarı her pakette olmayabiliyor dediğiniz üzere.

blckwolf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2010 Privilege Megane 3 Sport tourer aracım var ve hem derinlik hemde yükseklik ayarı var.