*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Araçlar gerekli:

- Ratchet
- 19 mm somun
- 16er somun
- 16 mm anahtarı
- 10mm somun
- Büyük boru anahtarı veya mengene olabilir
- 2 İngilizce (Ayarlanabilir anahtarı)
- Jack

Onarım süresi

- Sonraki temizleme deneyimli için 45 dakika
- Yeni başlayanlar için 1.5 saat

Prosedürü:

1.
düzenlemek, eğer yeterince bu aynı zamanda, sayfaları Birbiri ardına de Sen taraf jack kadar hem yok. Ben tarafının başlayan ile sürücü ... İlk, cıvata gevşetin, Jack tekerleğini yukarı ve vidaları rahatlatmak sonra kapalı kaldırmak tekerlek. Sonra, o yan kravat's yönlendirir için döviz sürücü çubuk direksiyonu tamamen bitirmek, doğru . tekerlek yan direksiyon yolcu için değiştirmek için yön diğer döner onu da. Eğer aşağıdakilere bakın:

rot1p.jpg

2.
Bu onun tutucusundan burç lastik ilk kaldırır. size ithaf ki kimin boyutu anlarım olamazdı anne, daire sonraBen sadece (olması gerektiği, ancak, iyi / I resim ve kolay sarkmasına olarak uygun değil set) bir İngiliz kullanılan

Bu anne şimdi saat yönünde ile çözülmüştür. Bu dağıtma ve anne yapmayacağım gereksiz yere kadar geri dönüş lütfen sadece mu! eğer o yeterlidir döndürülür.

3.
bir 16 mm somun ile çözer sonraki adım, Rot başı fındık, resimde gösterilmektedir. Sen hangi konuları ile fındık döner büyük ihtimalle bazen çekilen bir nokta çözümünde olacaktır. "thread" hiçbir yere daha sağlam olduğu için bu gerçekleşir ama Rot başı kauçuk kol döner. Eğer o zaman büyük bir boru anahtarı lütfen kullanarak bu yana, bu noktada geldi ise ve direksiyon boğum ve beraber olarak nitelendirilebilecek çubuk kravat iter. Burada bazı güç gerekir. Bu basınç egzersiz olarak, diğer taraftan anne dönüm tutmalısınız. size boyutu 16 yılında bir İngiliz anahtarı ile burada yapmak en azından, bu nedenle rotbaşı (konu) döndürmek için devam edip görebilirsiniz. Bu durumda sadece sabit veya bunun için ikinci bir kişinin işe. İyi bir IT bir mengene ile İŞLERİ. Kim bir etkisi sürücü "rumba yaratıcıları" güvenli bir şekilde sadece anne üzerinde, aynı zamanda baskı olmadan aşağı geliyor olabilir var

rot2.jpg

4.
anne serbest ise, gerisi kolay. Konu sadece iplik ve üst Rot üzerindeki çekiç ile küçük bir darbe vermek, zaten kendi kılavuz geldi gelmez sabitlenmesini dışında oturumlarda. Şimdi tüm parça çubuk "kapatmak" değneği sonunda izleyebilirsiniz. Bunun için önemli ilk 2 noktasında belirtilen olması. onlar döndürmek aksi çünkü Belki sen bile, görünür tutmak için sonraki ekrana Rot hoşlanmak zorunda. Burada yine bir İngiliz kullanılır ...

rot3t.jpg

her şey çözülmüş ise, tekerlek gibi görünüyor:
rot4.jpg

5.
Yeni parça çubuk sonunda lastik grommet için dirsek yoktu, ben eski Rot ucundan hala zorunda kaldı ... kolayca ve bir vida 10 ile güvenli kaldırılabilir ve bu yeni rotbaşı için sette sonra olmaktır ...

rot5.jpg

rot6.jpg

6.
Yeni rotbaşı son adımında parça çubuk geri geschraut olduğunu. Bu amaçla, zaten muhtemelen dönmelidir eğer, Rot tutmak için bazı kullanabilir 4. adımda bahsedilen. Eğer onları, sonra annesi ile birlikte geldiği bir nebze geri çevirmek kadar döndü. Şu anda 2! İngiliz iş ve sopa parça pozisyonda bir çubuk ve adım 2, diğer anne ile rotbaşı döndürmek için ve kilitleyin. yeterince güçlü çekti olmuşsa, o direksiyon boğum içine sığacak şekilde aşağı bütün Rot döner. Bunun için bazen de sabitlenmesini yine çeşitli öğeleri üzerinde dönüşünü gerekir. ancak Açıklaması sen önünde oturmak bile

rot7.jpg

Şimdi yeni anne Rot ve iplik ve kilit ve 16 mm koymak Rot teslim edilecektir sıkın (benim yeni parça çubuk 17 mm somun) idi. rotbaşı yeni olduğu için burada ortak konuları dönen bir sorun yok muhtemel olacaktır. yine olursa, sadece pense ile birlikte geri basın ... Kablo kılıfı sağ dirsek geri birlikte şimdi.

Şimdi sadece arka tekerlek koymak vida, tenezzül jack ve diğer devam edin. Önemli: Rot biter her iki tarafta aynı değildir! farklı vardır.

Sonuç:
Eğer bir iz ayarı kaydetmek için, büyük olasılıkla izin, sonra annesi tekrar eskisi gibi aynı pozisyonda oturmaktan adım 2 ve oldukça iyi çalıştı. Rot gerçekten% 100 özdeş ve bittiğinde Bu sadece bir durumdur. Toplam uzunluğu küçük bir sapma parça düzeltilmiş olabilir. Ben sadece tüm önlemlerin, bir parça anket rağmen gerçekleştirmek için yaptığınız tavsiyelerde bulunabilir. Ancak, herkesin kendi olduğunu ...

kesinlikle çok kaydedebilir ve aynı zamanda bu gerçekten kolay hizmet MRS ön biraz pratik deneyim alır.

Alıntıdır,tercüme için kusua bakmayın...:eyv

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi başlık yeter sadece, tercümeye gerek yokki biz türkler hertürlü çözeriz olayı :eyv

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önemli bir çalışma sağol usta

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Usta güzel paylaşım teşekkürler ama bu uygulamayı denemek biraz riskli değilmi?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eline sağlık abi teşekkrler

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eline sağlık abi..