Puanlar silinmesin

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir çok kişi yakıtını opet ten alıyor bildiğim kadarıyla. bu haberimiz opetten yakıt alan arkadaşlar için.

Parolu kartlarınız veya cep telefonlarınızda 01 Ocak 2016 tarihine kadar biriktirmiş olduğunuz puanları kullanmak için acele edin.
Son tarih 31 Ocak 2016.

Puan durumunuzu öğrenmek için tıklayın.KAÇ PUANIM VAR ?
Dikkat !
  • • Puanlarınızı hangi markada kazandıysanız, yine sadece aynı markada harcayabilirsiniz.
  • • Aygaz tüplügaz, Mogaz tüplügaz ve Lipetgaz tüplügaz bayilerinde kazanılan puanlar hariçtir.
    Son harcama tarihi özel olarak belirlenmiş Paropuanlar ve kampanyalar dahil değildir.

detaylar için
https://www.paro.com.tr/puanlar-silinmesin

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu ay 75 tl puan kullandim ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu ay 75 tl puan kullandim ;)

hay maşallah sağlam bitikmiş puan ne kadar sürede birikti? önceki 1 aydan mı daha uzun zamandan mı?

bu arada söz konusu puanlar paro puanlar. yakıt puanlar değil! benim gibi ikileme düşmeyin. world opet kredi kartındaki puanlar yakıt puan olup süresiz dir. bu opet bayisinden veya paro üye işyerlerinden aldığınız hiç bir ödeme özelliği olmayan o üyelik kartındaki puanlar için geçerli.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hay maşallah sağlam bitikmiş puan ne kadar sürede birikti? önceki 1 aydan mı daha uzun zamandan mı?

bu arada söz konusu puanlar paro puanlar. yakıt puanlar değil! benim gibi ikileme düşmeyin. world opet kredi kartındaki puanlar yakıt puan olup süresiz dir. bu opet bayisinden veya paro üye işyerlerinden aldığınız hiç bir ödeme özelliği olmayan o üyelik kartındaki puanlar için geçerli.
Yakit puani benim esim yapi kredi bankasinda calisiyor, o takip ediyor kampanyalari, bana bu kadar al diyor ben aliyorum harca diyor harciyorum, valla bana yakit puanlar silinecek harca dedi harcadım 2 ayda biroken puan bu ;)

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam yakında bir kampanya varmıdır senden öğrenelim bari bizde kampanyaları.

06kangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin arabada 2 ayda iyi yakıyomuş

Sent from my iPhone using Tapatalk

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin arabada 2 ayda iyi yakıyomuş

Sent from my iPhone using Tapatalk
Yoooo ayni, enson 4 kere seksen liraya 50 tl veriyordu onu aldim, birde 25 lirayi nerden aldim hatirlamiyorum,

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yoooo ayni, enson 4 kere seksen liraya 50 tl veriyordu onu aldim, birde 25 lirayi nerden aldim hatirlamiyorum,

hocam kampanya haberlerini bekliyoruz ona göre :D