R 12 merkezi kilit

salih87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 86 model R12 me merkezi kilit taktırmak istiyorum arka kilitlerden önlere takıyor muşuz. anahtar ile açılan kapı olmadığında sorun olmuyor mu? ücret olarak ne kadardır? önerdiğiniz bir merkezi kilit var mı? ben hepsiburadadan Pentium Oto Alarm + Merkezi Kilit Ekonomik Set 999803 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com bunu buldum olur mu?

Son düzenleme:

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R12 Takım Kaptanımız Emre abi size yardımcı olacaktır.Kendisi yaptırmıştı diye hatırlıyorum.:eyv

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bir sorun olacagini sanmiyorum iyi bir elektrikci halleder bence..

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
dostum dediğin gibi merkezi kilit ve alrm modulunun yanında ıkı adet de arka kilitlerden alacaksın toplam kilitlerin toplam maliyetide 30 lira civarı olur sorun oluyomu derken araçta anahtar deliği olayı olmadığı için modulde oluşacak şasi gibi aksi durumda aracı açamazsın bunu göze alıyosan taktır yapacak kişide temiz iş yapması lazım bızım araclarımızın kapı ve direklerınde kablo geçişi için kullanılan kanal ve delik mevcut değil ustanın buraları muntazam delip iyi izole etmesi lazım kapılar açılıp kapandıkça kablolarda oluşacak kırılmalara karşı sağlam bir iş yapılması lazım artı kullanacağın alarm ve kilit modulude dandik bişey olmasın çünkü 12 lerin kilitleri çok sert oluyo biliyosunuz bunları çekicek pompalarıda kaliteli ürünlerden tercih edersen daha iyi olur uğraşacak vaktin ve ustan varsa her türlü iş olur linkini verdiğim konuda benım aracımın yapım aşaması mevcut bi kaç fotoyla

http://www.renaultfanclub.com/renault-12-toros-kulubu/20957-merkezi-kilit-alarm-renault-12-a.html

salih87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilginiz ve desteğiniz için çok teşekkürler.

hasan tosun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 93 sw torosuma takdırdım,1 haftadır kullanıyorum sıkıntı çıkmazsa dünya varmış diyeceğim inşallah.hepsi toplam yaklaşık 350 tl yi buldu.