R 19 üst kapak headers.....?

nurettinipek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla cok dogru ha okadar para harcadıktan sonra hıc anlamı yok en ıyısı ben bı kat ıptalı bıde 61 lık boruyla eksoz cıkıyım ıyıde bı ucu yanık eksoz takıyım tamam guruul guruul gezıyım sonra yakalanana kadar:D

nurettinipek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
16s hangısı onu bılemedım:) bırde o beyaz 17 plaka 93 model 19 dan bahsdysnz sanrmda bayaa bı eskı oda ya:)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsedilen 16S 17 plaka olan ...

Siz :
Cai
Düz boru + Otto Spec
Chip ve chipe özel sübablar ve sübab ayarı .
Filtre

Genede bu tip modifiye yapan ustaları ziyaret edin .

Kötü tofaşlar modlanıyor . HALEN ANLAM VEREMEDİM . Renault 19 neden modlanmasın .

nurettinipek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun sanayıye gıttım 1 saat once katalızoru bosa sokme bı farlılk olmaz borularda zatn 47 lık en fazla 51 lık olur dedı onada grk yok dedı usta sadce son sustrcu kelıp ole eksoz takılablr dedı:S

Son düzenleme:

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun sanayıye gıttım 1 saat once katalızoru bosa sokme bı farlılk olmaz borularda zatn 47 lık en fazla 51 lık olur dedı onada grk yok dedı usta sadce son sustrcu kelıp ole eksoz takılablr dedı:S
Başka bi ustaya git bence Nurettin abi
Kaç yaşında araba kat iptalinin nasıl faydası olmazmış !
Eksozuda 61lik takılmaz mı neden öyle demiş acaba?

nurettinipek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla furkan bılmıom adam bosuna aracn orjınallıgını bozma dıo sahın dogan tıpo olsa tmm da dıo bu araclarda katalızor sıkmaz aracı dıo sadece son buyuk kazan gıbı bısey warya orayı keserz eksoz takarz ....... dıo:D

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla furkan bılmıom adam bosuna aracn orjınallıgını bozma dıo sahın dogan tıpo olsa tmm da dıo bu araclarda katalızor sıkmaz aracı dıo sadece son buyuk kazan gıbı bısey warya orayı keserz eksoz takarz ıyısınden dıo:D
he ayrıca 16S'e eski falan deme yav onun gibisi yok bu ülkede vallaha para-ehliyet olsa kaçırmam yav nasıl bu kadar önyargılı olabiliyosunuz o araraca karşı anlamış değilim :D

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla furkan bılmıom adam bosuna aracn orjınallıgını bozma dıo sahın dogan tıpo olsa tmm da dıo bu araclarda katalızor sıkmaz aracı dıo sadece son buyuk kazan gıbı bısey warya orayı keserz eksoz takarz ....... dıo:D

yazılara dikkat edersek sevinirim bayan ve çocuk üyelerimizde var...

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

he ayrıca 16S'e eski falan deme yav onun gibisi yok bu ülkede vallaha para-ehliyet olsa kaçırmam yav nasıl bu kadar önyargılı olabiliyosunuz o araraca karşı anlamış değilim :D

16 s imkanım olsa hiç düşünmeden alacağım ilk arabadır ve birçok arabayı eskitir hurda hale getirir ve ben binmeye devam ederim :) o bir efsane...

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
16 s imkanım olsa hiç düşünmeden alacağım ilk arabadır ve birçok arabayı eskitir hurda hale getirir ve ben binmeye devam ederim :) o bir efsane...
İçim eriyor abi o araba benim değil diye alamadığım aklıma gelince yüzümde buruk bi ifade oluşuyor :)