R.F.C Antalya Team Özdilek AVM & Kipa AVM Buluşması Fotoğrafları

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her şey için herkese teşekkür ederim. Güzel ve eğlenceli bir gün geçirdik. :)
Forumun bu yanı güzel işte, 40 yıldır tanışıyormuşuz gibi sıcakkanlılık hakimdi ortamda. :)
Son günümde ve acele de olsa yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim herkese. Şimdi Ordu'ya dönüş vakti. :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Forumun bu yanı güzel işte, 40 yıldır tanışıyormuşuz gibi sıcakkanlılık hakimdi ortamda. :)
Son günümde ve acele de olsa yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim herkese. Şimdi Ordu'ya dönüş vakti. :)

Valla kardeşim bizde gönülden istedik bizlerle kalmanı gereken şartlarıda yapalım dedik e dinlemedin ne yapalım hayırlısı olsun:eyvBuda benden sana gelsin yolda dinlersin artık:aytuğHerşey gönlünce olsun kardeşim:eyv

[video=youtube;GIVzlf9P5B8]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=GIVzlf9P5B8[/video]

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok keyifli bir buluşma olduğu her halinden belli, Arda kardeşimde yaptığı bu güzel organizasyonu, güzel sunumu ile bizlere aktarması ayrı bir keyif verici olmuş. Ayaklarınızı sağlık RFC Antalya Team..:bravo
Teşekkürler:)

​Tüm dostların yüreklerine sağlık güzel bir muhabbet:eyvharika insanlar:eyvharika dostluk:eyvişte R.F.C:eyvİleride daha kalabalık ve renkli karelerde görüşeceğiz ümit ediyorum katılan herkese teşekkürler:eyvUykusuz birroadfox

Bende öyle umuyorum abicim inş görücez o güleride..uyku önemli abi dikkat et yavqw
ayaklarınıza sağlık güzel buluşma olmuş :)
teşekkürler:)

arda başkan sunumu çok beğendim emeğine sağlık güzel kardeşim :)
Sağol abicim sunum şart ya kuru kuru zevkli olmuyor:eyv
Ayaklarınıza sağlık. Güzel dostluklar, karelere yansımış adeta. Paylaşım için teşekkürler.:eyv
teşekkkürler:)

Antalya Ekibimize Çok Teşekkür Ediyor Çok Güzel Vakit Geçirdik Kerem Abi Aşırı Yorgun Olmasına Rağmen Bizlerleydi Teşekkürler Abi Yastığın Pembesi Olaydı İyiydi hehe hehe
asıl biz teşekkür ederiz abicim.qwpembe ne yazık ki yoktu ya:sinirli

İşte bu aileyi seviyorum... Elinize,kolunuza,yüreğinize sağlık abilerim.. Çokta güzel olmuş buluşma MAAŞALLAH Nice kalabalık ve mutlu buluşmalar nasip etsin.. @ROADFOX Kerem abi al gel motorunu bizimki ile çıkıyorum karşına :D

teşekkürler:)

Kardeşim asıl ben teşekkür ederim:).renk kattın katılımlarınla..hayırlı yolculuklar sana.Unutma Antalya'yı:eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayaklarınıza sağlık süpersin Antalya:eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ayaklarınıza sağlık beyler, harikasınız...:eyv

ilhan*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
film tadında bi sunum olmuş arda ellerine sağlık.
Çok güzel bi ortamdı sanki yıllardır tanışıyor gibiydik sizin gibi güzel dostlar kazanmak ne güzel daha güzel faliyetlerde beraber olmak ümidiyle

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
film tadında bi sunum olmuş arda ellerine sağlık.
Çok güzel bi ortamdı sanki yıllardır tanışıyor gibiydik sizin gibi güzel dostlar kazanmak ne güzel daha güzel faliyetlerde beraber olmak ümidiyle

teşekkür ederim:) bende aynı fikirdeyim abicim. gayet samimi bir ortamdı hepinizin yüreğine sağlık en kısa zamanda daha güzelini ayarlıcam.:eyv

ilhan*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
başkan senden bi isteğim var bak kayseride buluşmada üyelere hediye fln verilmiş yap bi güzellik şu güzel antalya ekibine. anahtarlık ruhsat fln yani ana sponsorumuzun reklamını birazda biz yapalım