R-Link 2 hareket halindeyken video oynatmıyor, çözümü var mı?

cagatbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R-link 2, sadece araç dururken video oynatabiliyor. Ben r-link 2 'de araç/araba hareketliyken de sürüş esnasında da video izlemek istiyorum. Bir satış temsilcisi: "emin değilim ancak dışarda yazılım yükleyip çözebiliyorlar galiba" dedi.

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
R-NAV da mümküm lakin R-Link te imkansız...

hatipoglu

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Ben de ümitlenmiştim çocuklara yolda çizgi film izletirim diye :(

cagatbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R-NAV da mümküm lakin R-Link te imkansız...

İmkansız diyecek kadar emin misiniz? Bugune kadar siz denk mi gelmediniz yoksa iyi anladığınız bir konu olduğu için ileride yapılamayacağını da mı biliyorsunuz? Cevanınız önemli çünkü sırf bu sebepten Kadjar!dan vazgecip başka bir araç alacağım.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bugüne kadar R-LİNK donanımlı bir araçta araç hareket halindeyken video oynatabilen veya internete girebileni duymadım, servisteki arkadaşlar da bunun imkansız olduğunu söylediler...
R-LİNK ve Megane 3 lerde olan Tomtom lu araçlara sonradan müdehale edilemiyor, farklı bir yazılım yüklenemiyor...

Gökhan Melikoğlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hareket halinde izlenmeyecekte mola noktalarında mı izlenecek? Gerçekten hayal kırıklığı oldu çocuklar açısından çözümüdür yoksa yazık. Navigasyonda da Bayağı sıkıntı yaşadım alternatif yolu seçemedim Ankara Bodrum Nazilli üzerinden seçemedim telefon daha kullanışlı oldu

Gökhan Melikoğlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada kastamonu Bodrum 1000 km 180 tl çok devirli kullanmama rağmen. Yakıt konusunda kesinlikle rakipsiz . 1.6 niye değil acaba tercih qq mi derken doğru tercih olduğuna karar verdim. Rahatlıkla 4 lt görülür

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Video oynatmama malum güvenlik sebebi ile düşünülmemiş.Yeni Mazda HB 3 te araç hareket halindeyken dokunmatik kesinlikle çalışmıyor. Şoför yanında bulunan düğme ile müdahale edip kontrol sağlanabiliyor.

Her markanın kendine has özellikleri mevcut maalesef.

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hareke halinde video oynatılamıyorsa cihaz aracın hız değerini okuyup işlem yapıyor muhtemelen. Bu bağlantıyı bulup iptal etmek yada yazılımsalsa sistemi aldatmak sorunu çözer bence. Bunu yapacak oto elektronikçi araştırın bence

suka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seyir hakinde iken R-link ile video izlemek sürücünün dikkatini dağıttığından son derece tehlikeli olup hem kendi ailenizin hem de diğer sürücülerin hayattına malolabilir. Bu nedenle sistem izin vermiyor. Bence sistemi kırmayı denemeyin. En uygun yer ön koltuk başlık arkalıklarına sonradan montaj yapmak.