R-Link açılış ekranı.

yyildirayy

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Servis ücret mi istiyor ?

Birde Rlintoolbox programında seçeneklerde yedeğini alıyordu sizde de yedek var ise onu dönmeyi deneyin.

Ücretlik bir konu olmadı. Yapamadılar. Sürekli bir yerleri aradılar ama çözümü bulamadılar. Kısaca söylemek gerekirse servistekiler rlink konusunda yetersiz.
Evet elimde bir yedek var ama onu tekrar nasıl geri yükleyeceğim konusunda bilgim yok.
Eğer sizin bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Daha önce farklı bir konuda yazmışım onu buldum .Aşağıdakileri deneyebilirsiniz.

Şu yazıyı buldum bilgiayarınıza bir göz atın derim.

R-Link leri garantiye almak isteyenler icin önemli bilgi..

daha once r-link toolbox uzerinden güncelleme yapti iseniz:
R-Link SD-Card takılı degilken!

C:\Users\%user%\AppData\Local\Renault\RLinkToolbox \cache\Backups

Klasorunu herhangi bir yere yedekleyin.

daha once r-link toolbox uzerinden güncelleme yapmadıysanız önce herhangi bir güncelleme yapın yada ücretsiz bir uygulama satın alın. sd card inizi baglayarak senkronize edin. SD-Card i bilgisayardan söktünden sonra :

Bu klasörün içindeki TOMTOM.000 dan TOMTOM.003 e kadar olan dosyalar hayatınızı kurtarıcak!

yyildirayy

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Daha önce farklı bir konuda yazmışım onu buldum .Aşağıdakileri deneyebilirsiniz.

Şu yazıyı buldum bilgiayarınıza bir göz atın derim.

R-Link leri garantiye almak isteyenler icin önemli bilgi..

daha once r-link toolbox uzerinden güncelleme yapti iseniz:
R-Link SD-Card takılı degilken!

daha once r-link toolbox uzerinden güncelleme yapmadıysanız önce herhangi bir güncelleme yapın yada ücretsiz bir uygulama satın alın. sd card inizi baglayarak senkronize edin. SD-Card i bilgisayardan söktünden sonra :

Bu klasörün içindeki TOMTOM.000 dan TOMTOM.003 e kadar olan dosyalar hayatınızı kurtarıcak!

İlginiz için teşekkürler ancak burada yedekleri yeni bir karta atmak ile alakalı bir şey yok.
Kart içine yedek zaten atılmıyor, kendisi yedeğin üstüne son halini yedekliyor.
Bulabilirsem yeni bir kart alıp bilgisayardaki yedeği o karta yüklemeyi deneyeceğim ama daha bulamadım bu yöntemi.

mmestan

Mahmut MESTANOĞLU, Captur ICON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, bana yedek dosyaları veya kartın içindeki dosyaları gönderebilir misiniz? Kartın içi boş ve Rlink harita bulunamadı uyarısı veriyor

izmir35.5

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece rlink dosyasini istiyorsanoz soyle yapin rlink explorer dosyasini internette bulun ve sd kartinizi bu dosyayi acarak gosterin ve bu program ile formatlayin. Daha sonra araciniza takin biraz bekleyin ve cikartin rlink toolbox programini kurun ve uye olun size guncel yuklemeleri sd kart icerisine yapacak. Sonrasi rlink sd kartiniz hazir. Araciniza takip guncellemeyi otomatik yapacak.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yyildirayy

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Sadece rlink dosyasini istiyorsanoz soyle yapin rlink explorer dosyasini internette bulun ve sd kartinizi bu dosyayi acarak gosterin ve bu program ile formatlayin. Daha sonra araciniza takin biraz bekleyin ve cikartin rlink toolbox programini kurun ve uye olun size guncel yuklemeleri sd kart icerisine yapacak. Sonrasi rlink sd kartiniz hazir. Araciniza takip guncellemeyi otomatik yapacak.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunları yaparken elimizdeki karttan da olmayalım :D