R-Link ALDATMACASI - DEŞİFRE-2

jewwell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başka forumda bir arkadaş fransa sitesinden çeviri yapmış r-link ile gelecekler diye 'Bir yazılım dijital sinyal işleme sayesinde, bu sistem bir ses üç boyutlu efekti yeniden derinlik ve rahatlama getirir. Bass Reflex Sistemi ile birleştiğinde, Arkamys ® 3D Ses yüksek kalitede müzik dinleme keyfi getirecek. R -sound Efect : Renault R-Link ile kullanılabilir Bu uygulama gerçekçi, özellikle hız ve ivme ile korelasyon içinde, araç dışındaki bir motorun iç ses karakteristik taklit edebilirsiniz. Keyfi için uygun 6 farklı sesler! Yani Anlaşılan R-navlı Clio 4 lerde Bu Özellik Yok Normal Hopörler Var Üzerindede Renault Bass Reflex Yazan Kapak .'

Gördüğümüz Bildiğimiz halde laf kalabalığı iki eksantrik söz acaba dedirtiyor işte insanları nasıl kandıracaklarını çok iyi biliyorlar. 2000tl. lik alengirli laflar etmişler sadece

r-link ile olacakları aramızdaki farkları bir de ben söyleyeyim ön camın altında 2 ADET tanesi 80 kuruştan tweeter artı görüntülü arka sensör kamerası ve hıza göre ayar yapabilen 6 farklı tonda motor sesi üretebilen ses simülatörü tabi çalışırsa.........hangisi 2000tl. yapar ???hemde renault tarafından yapılmış kaydırık kuyduruk icatlar....kim inanır:)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Bu konudaki aydınlatmaların için teşekkürler, ileri de bu konuda kesin bizlere r-link sistem appdate edilebilir diye mesajlar yada telefonlar gelecektir kesin..

Son düzenleme:

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kamera olayı bu paraya razı eder belki adamı :)
yalandan motor sesini ne yapayım ben :)

jewwell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konudaki aydınlatmaların için teşekkürler, ileri de bu konuda kesin bizlere r-link sistem appdate edilebilir diye mesajlar yada telefonlar gelecektir kesin..
rica ederim en azından ileride aaa böyleymiş şöyleymiş demeyelim parayı vermeden ne satın aldığımızı bilelim ve ona göre konuşalım alırken iki güzel söze kelime oyununa gelmeyelim...Bizden geçti artık ama yeni bilinçli bir nesil doğsun paylaşımlarımız la:)

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gene abartmışlar kabartmışlar:eek: 4 tane tek yol hoparlörde ne 3d ses efekti allah aşkına.Görende reno arabasına 3yollu aktif(midbass,midrange,tweter) sistem kurdu zannedecek:slc

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
2 borulu müzik sistemi kulağa hoş geliyor...:)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracımda 3D By Arkayms var gayette memnunum ! ( Fluence Privilege ) Tonlamaları çok gerçekçi sanki orkestra yanımda calıyor zannediyorum cogu zaman..