R-LINK SAMSUNG versiyon 6.0 BLUETOOTH UYUMSUZLUĞU

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın hatipoğlu, güncelleme geldiğini zannetmiyorum. Trlinkstore da sadece hava durumu ile ilgili yeni bir güncelleme gelmiş başka da bir şey yok. İnşallah ben yanlış biliyorumdur. Saygılarımla.

Guncelleme rlink magazadan degil, direk bayiye gidip serviste guncelliyorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Desenize; kendi başlarına iş alıyorlar....;) Koy mağazaya, herkes istediği zamanda yüklesin......

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın Hatipoğlu;
Ankara maisle temas halindeyim. sizin mailinize istinaden aradım Tugce hanımı. Bu konuya ait bir güncelleme gelmediğini belirttiler. Olan güncellemeler sensör güncellemesi olduğunu belittiler. Sizde bir araştırın isterseniz.

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gelmis sanirim okumustum bi yerde daha. Ama bayiler bilgisiz bu konuda heralde.

Sent from my iPhone using Tapatalk
İnşallah . Gidip araç içi konuşma kiti aldım babalar günü için babama. İnanın ne keyifliymiş dedim.

hatipoglu

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Sayın hatipoğlu, güncelleme geldiğini zannetmiyorum. Trlinkstore da sadece hava durumu ile ilgili yeni bir güncelleme gelmiş başka da bir şey yok. İnşallah ben yanlış biliyorumdur. Saygılarımla.
Güncelleme internetten gelmeyecek, servisten randevu alacak, serviste yaptıracaksınız. Ben haftaya çarşamba uygundum o güne ayarladılar randevuyu. Yarım gün aracın serviste kalması gerekecek.

Edit: Pardon cevaplanmış zaten, farketmeden ben de yazdım.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

hatipoglu

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Sayın Hatipoğlu;
Ankara maisle temas halindeyim. sizin mailinize istinaden aradım Tugce hanımı. Bu konuya ait bir güncelleme gelmediğini belirttiler. Olan güncellemeler sensör güncellemesi olduğunu belittiler. Sizde bir araştırın isterseniz.
Ben dün arayıp randevu aldığımda özellikle "bluetooth bağlantı problemine ilişkin güncelleme gelmiş, merkezden beni aradılar randevu alabileceğimi söylediler" dedim. Onlar da randevu verdiler. Şimdi yazdığınızı okuyunca maisi aradım ama şu an açmadılar telefonu. Yarın yine ararım.

Bu arada beni Renault merkezden arayan kişi Cüneyt beydi. Daha önce şikayetvar sitesine yaptığım şikayetten sonra da o aramıştı. Özellikle sormuştum dün Cüneyt beye, "forumdan arkadaşlar servise sormuşlar, yok demişler" diye (bu forum başlığında geçtiğimiz hafta yazılan bir mesaja istinaden). O da yeni geldi demişti. Ne zaman diye sorduğumda geçtiğimiz hafta Perşembe gibi dedi.

Yani güncelleme eski olsa öyle demezdi. Yanlış anladı mais, bana ilk yaptığım güncelleme için randevu verdi desem, benim bildiğim kadarıyla güncellemede aracı merkeze bağlı bir sistemle güncelliyorlar. Dolayısıyla servisteki elemanların bilgi eksikliği daha yüksek bir ihtimal.

Anlarız yakında.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok ilginçtir. babama hediye aldigim jabra marka araç içi kiti ni bulamadi note 4. Yani babamın lg 4 telefonü bağlandı ve rahay konuştu benim samsung note 4 bulamadı cihazı. Samsung farklı bir strateji içinde olmasın yoksa. İstese bi sorunu 5 dakikada cozebilirdi samsung.

hatipoglu

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Ankara Mais'i aradım, ayrıntılı şekilde tekrar sorduğumda sizin de dediğiniz gibi "yazılım daha gelmedi bekliyoruz" dediler. Bunun üzerine Renault merkez tarafından bizzat arandığımı, yazılımın geçen hafta geldiğini ve yükletebileceğimin söylendiğini söyledim. O zaman dediler ki anlık değişmeler olabiliyor, biz tekrar bir kontrol edip size geri dönüş yapalım. Haber bekliyorum şimdi.