R-LİNK SORUNU

CBN25

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Merhaba arkadaşlar 2016 model touch paket bir talismana sahibim aracımda r link var. Telefonumu bluetooth yardımıyla bağladığımda bağlanıyor telefon aramaları vesaire gözüküyor araç üzerinden telefon konuşmasıda yapabiliyorum fakat müzik açmak istediğim zaman bantlar kısmına bastığımda bir tek radyo seçeneği gözüküyor başka bir cihaz bağladığımdada bazen gözüküp bazen gözükmüyor ama çoğunlukla gözüküyor ama benim cihazım hiç gözükmüyor sizce sorun nedir?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba. Sistem yazılım sürümünüz nedir?
Şu videodaki tarifi izleyerek kontrol edebilirsiniz;

CBN25

Kayıtlı Üye
16-Bursa

cotechreno06

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Merhaba arkadaşlar 2016 model touch paket bir talismana sahibim aracımda r link var. Telefonumu bluetooth yardımıyla bağladığımda bağlanıyor telefon aramaları vesaire gözüküyor araç üzerinden telefon konuşmasıda yapabiliyorum fakat müzik açmak istediğim zaman bantlar kısmına bastığımda bir tek radyo seçeneği gözüküyor başka bir cihaz bağladığımdada bazen gözüküp bazen gözükmüyor ama çoğunlukla gözüküyor ama benim cihazım hiç gözükmüyor sizce sorun nedir?
Hocam selamlar Ankara'da yetkili servis çalışaniyim süreci beraber halledelim öncelikle aracın ekşi kutup başını söküp 5 dk bekleyip geri takın aracın multimedya ekranı orjinal mi yazın ekran da donma kasma. Varmı bakın yazın