R-link2 navigasyon harita ücretsiz güncelleme

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rlink 2 versiyon 9
Azerbaycan haritası varsa paylaşır mısınız?
teşekkür ederim.
Bu konunun az yukarısında Azerbaycan ve Türkiye haritası için paylaşılmış bir link görmüştüm. Yukarı doğru konuyu tarar iseniz bulacaksınız diye düşünüyorum.

savasozz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konunun az yukarısında Azerbaycan ve Türkiye haritası için paylaşılmış bir link görmüştüm. Yukarı doğru konuyu tarar iseniz bulacaksınız diye düşünüyorum.

maalesef link var ama ölü. İlginize teşekkür ederim.

whitehuts

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar R-LINK e uyumlu hale getirdiğim hazır 2020/Q2 haritası linki https://mega.nz/folder/hdoHCbJS#hY0vGFDwdMkQmc3Gkq4Fug içeriğinde building (3 boyutlu binalar), map (harita), phoneme (ses düzenleme), poi (avm, akaryakıt istasyonu, hastane vs), speedcam (hız radarı) dosyaları mevcut. ilk kez kullanacaklar için: navigasyon menüsünden ayarları açarak radarları aktif hale getirebilirsiniz. tmc dosyaları koymadım çünkü benim sistemde var olan tmc dosyaları (anlık trafik verisi) çalışıyor o nedenle gerek duymadım, globalcfg dosyası da koymadım var olan yetiyor yeni konulacağın garantisi yok, navigasyon sistemi kararsız olabilir.. (bu açıklamaları sku creator kullanarak kendisi dosya oluşturmak isteyenler için yaptım) bir not daha bu güncelleme için daha önce hiç güncelleme yapmadıysanız önceki postlarda açıklanan cracklama işlemini yapmalısınız. daha önce crack yaptıysanız her güncellemede tekrar crack yapmaya gerek yoktur..

Üstadım ellerine sağlık R-Link crack yaptıktan sonra sorunsuz yükledim. Ancak forumlarda 2020.Q3 gördüm. Onu bu şekle getirebilme şansın var mıdır?

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstadım ellerine sağlık R-Link crack yaptıktan sonra sorunsuz yükledim. Ancak forumlarda 2020.Q3 gördüm. Onu bu şekle getirebilme şansın var mıdır?

Arada bir ben de bakıyorum Q3 çıktımı diye ama göremedim, eğer linkini yollayabilirsen onu indirir ve r-link uyumlu hale getirir yayınlarım

whitehuts

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

mozcengel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Türkiye için yeni bir güncelleme yok şu an en son paylaşılan harita güncel.

asill

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O linkte olan 2020.03, Q3 değil. Q1. Harita sağlayıcılar genelde 3 ayda bir güncelleme yaparlar ve harita dosyaları ya 03,06,09 şeklinde yada Q1, Q2, Q3 şeklinde adlandırılır Q1 yani birinci çeyrek anlamındadır. 03 ilk 3 ayı ifade eder yani birinci çeyrek. Kısacası 03 ile Q3 birbirine karıştırılmış
Merhaba üstad, Başarsoftun haritası daha güncel ve daha iyi.Onu R-LİNK' e uyumlu hale getirirseniz sevinirim.

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba üstad, Başarsoftun haritası daha güncel ve daha iyi.Onu R-LİNK' e uyumlu hale getirirseniz sevinirim.

Başarsoft un 2020.Q2 haritası henüz yok, var olan 2020.03 yani Q1. Ama siz derseniz ki başarsoftun 2020.03 haritası here 2020.06 (Q2) den daha iyi daha güncel, onu hallederim, ayrıca tomtomun da 2020.Q2 si var onu da inceleyebiliriz.