R-link2 navigasyon harita ücretsiz güncelleme

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzun yıllar igo kullandım, yanlış anımsamıyorsam global_cfg dosyası ülkelerin bilgilerini barrındırıyor, yani yeni harita güncellemesi olduğunda hazırlanacak sku dosyası içine onunda yeni versiyonunu eklemek gerek.

sulkoç

Süleyman KOÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
kadjar 2022 icon paket var bende ve yazılım versiyonu 9.0.35.500 bu versiyon için crackli hali ve en güncel başarsoft yada tom tom harita lütfen. nereden bulurum nasıl yaparım.

sulkoç

Süleyman KOÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2022 kadjar var yazılım sürümü 9.0.35.501 bu sürümün cracklısını nereden bulurum ve en güncel haritaları?

Son düzenleme:

gowlet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault müşteri hizmetlerini aradım işin garibi artık parasıyla bile güncelleme yok Tomtomdan. Çok ilginç ya..

gknnho

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba.
2022.Q2 Türkiye here crack'li haritasını aşağıdaki video ile paylaştım.

https://youtu.be/ThkgzfzOhwY

Türkiye 2022.Q2 (Phoneme Dosyasız): https://mega.nz/folder/Fl931BJC#DdgVEDYCmbfLaHa5P4u7ZA

Türkiye 2022.Q2 (Phoneme Dosyası İçinde): https://mega.nz/folder/A9UziI4I#Lc3cm-cZY9JcFlIc9Mp73w

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan bey çok teşekkürler, en son 2 sene evvel yine konu sahibi ve sizin iletmiş oldugunuz şekilde crack artı harita güncelleme yapmıştım bir süredir ilgilenmiyordum. Son olarak bugün Türkiye 2022.Q2 güncellemesi yaptım yaklaşık 3 - 4 dk sürdü.

Sormak istediğimse navigasyon sesli yönlendirmede örneğin ana yolda dümdüz gitmemiz gereken bir rotada eğer ilgili yoldan sağa bir ayrılan yol varsa navigasyon "düz devam edin" gibi birşey demek yerine "sola ayrılın" diyor. Bunun bir çözümü var mıydı ?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hakan bey çok teşekkürler, en son 2 sene evvel yine konu sahibi ve sizin iletmiş oldugunuz şekilde crack artı harita güncelleme yapmıştım bir süredir ilgilenmiyordum. Son olarak bugün Türkiye 2022.Q2 güncellemesi yaptım yaklaşık 3 - 4 dk sürdü.

Sormak istediğimse navigasyon sesli yönlendirmede örneğin ana yolda dümdüz gitmemiz gereken bir rotada eğer ilgili yoldan sağa bir ayrılan yol varsa navigasyon "düz devam edin" gibi birşey demek yerine "sola ayrılın" diyor. Bunun bir çözümü var mıydı ?
Merhaba. Rica ederim.Maalesef bu hatayı ben de fark ettim ve yüklediğimiz haritanın sıkıntısı var sanırım.Yan yollardan ana yola bağlanırken de, bağlanma yeri sol taraf olduğu halde sağa ayrılın diyor.Harita ile alakalı bir durum diye düşünüyorum.

gknnho

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. Rica ederim.Maalesef bu hatayı ben de fark ettim ve yüklediğimiz haritanın sıkıntısı var sanırım.Yan yollardan ana yola bağlanırken de, bağlanma yeri sol taraf olduğu halde sağa ayrılın diyor.Harita ile alakalı bir durum diye düşünüyorum.

Yani açıkçası arabayı ilk aldıgım 2016'daki haritanın en temel sürümünde de bu şekildeydi sesli yönlendirme. O yüzden güncel haritalardan kaynaklı oldugunu düşünmüyorum.

Çok mühim değil de hem bir teşekkür etmek hem de merakımı dile getirmek istemiştim.

Kolay gelsin teşekkürler

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Yani açıkçası arabayı ilk aldıgım 2016'daki haritanın en temel sürümünde de bu şekildeydi sesli yönlendirme. O yüzden güncel haritalardan kaynaklı oldugunu düşünmüyorum.

Çok mühim değil de hem bir teşekkür etmek hem de merakımı dile getirmek istemiştim.

Kolay gelsin teşekkürler
Rica ederim.
Ben de teşekkür ederim. Başlangıçtan beri varsa belki navigasyon programının geneli ile alakalı bir durum olabilir. Ben de daha once böyle bir sıkıntı hatırlamıyorum.9.0.37.216 r link 2 sürümüné güncelledim yazılımı.Henüz bunda yol tarifini 1 kez kısa süreli kullandım ve bir sıkıntı fark etmedim.Daha uzun yolda davranışı nasıl olacak deneyimlersem paylaşırım.Ama bu tip sıkıntılar genelde yazılım ile düzeltilebiliyor.

durkgador

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakan Bey 2022 haritaları güncellemesi Q2 den sonra oldu mu? Çalışmanız var ise, paylaşacak mısınız? Teşekkür ederim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba. Maalesef henüz yeni harita dosyası çıkmadı. Çıkınca paylaşacağım.