R-link2 navigasyon harita ücretsiz güncelleme

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Crack işlemi ve harita güncellemesi gayet güvenli, endişe etme. Cihazına göre doğru crack uygulamasını kurarsan hiç bir sorun yaşamazsın, oldu da birşeyler ters gitti, R-LİNK sisteminin çökmesi gibi bir şey olmaz, sadece navigasyon sisteminde problem olur onunda geri dönüşü mümkün. Crack geri alma yani orijinale dönme kurulumunu yaparsın. (her ihtimale karşı R-LİNK store dan orijinal haritayı bilgisayarına indir kenarda dursun, birşeyler ters giderse orijinale dönüşü yaparsın ve ardından orijinal haritayı kurarsın)

Çok teşekkürler hocam, uzun zamandır ne foruma giriyordum, ne de araçla ilgili yazılım vs. ilgilenmiyordum. Harita güncellemeyi deneyeceğim en kısa zamanda.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, aşağıda linkini paylaştığım forumda 3 aralık ta yeni resmi renault haritası paylaşmışlar, sanırım crack yapılan cihazlara yükleniyor, indirme linkini görmek için üye olun diyor, üye oldum ancak bunları görmeye yetkiniz yok uyarısı alıyorum. Daha profesyonel olarak ilgilenen arkadaşlar inceleyebilir mi.
Teşekkür ederim.

https://www.msieurlolo.fr/forum/index.php?board=680.0

La navigation (msieurlolo.fr)

whitehuts

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, aşağıda linkini paylaştığım forumda 3 aralık ta yeni resmi renault haritası paylaşmışlar, sanırım crack yapılan cihazlara yükleniyor, indirme linkini görmek için üye olun diyor, üye oldum ancak bunları görmeye yetkiniz yok uyarısı alıyorum. Daha profesyonel olarak ilgilenen arkadaşlar inceleyebilir mi.
Teşekkür ederim.

https://www.msieurlolo.fr/forum/index.php?board=680.0

La navigation (msieurlolo.fr)

Selam üstad, sanırım senin bahsettiğin harta 2019.06 Renault official. Başarsofta göre eski bir harita. Yukarıda da @kemalu üstad bahsetmişti. Başarsoft 2020.03 kullanmanı tavsiye ederim. Sıkıntı yaşadığım yerlerde en son değişiklikler bile yapılmış.

asill

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kemalu üstadım başarsoftun sitesinde 2020.Q3 şeklinde bir güncelleme gördüm, bi bakabilir misin?

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncellemeyi bugün yapabildim, çok teşekkür ederim.
d199de3205decf7bf5daebd4495fc055.jpg

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asill

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi sürümü güncelledin.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi sürümü güncelledin.

7.0.24.166 sürüm için en son başarsoft haritasını yükledim. Önce crack, sonra harita yükleme. 2 adet usb kullandım çok kolay oldu, sadece Türkiye haritası olduğu için de çok kısa sürdü