R-link2 navigasyon harita ücretsiz güncelleme

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
116. Mesajımda paylaştığım here 2020.Q2 haritasıdır. Daha sonraki mesajlarda paylaştığım harita ise başarsoft 2020.03 haritasıdır. Orada da açıklamıştım başarsoft 2020.03, here 2020.Q2 den daha güncel..

bluebird64

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
116. Mesajımda paylaştığım here 2020.Q2 haritasıdır. Daha sonraki mesajlarda paylaştığım harita ise başarsoft 2020.03 haritasıdır. Orada da açıklamıştım başarsoft 2020.03, here 2020.Q2 den daha güncel..
Açıklamalar için teşekkürler arkadaşlar...

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Emeğinize sağlık. Paylaşımlarınız çok faydalı. Sizin paylaştığınız Here ve Başarsoft haritalarının farkı, Başarsoft haritasının güncel olması dışında Başarsoft harita linkinden indirdiğimiz dosyaların içeriğinde building (3 boyutlu binalar), phoneme (ses düzenleme), poi (avm, akaryakıt istasyonu, hastane vs), speedcam (hız radarı) dosyaları bulunmuyor galiba.

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğinize sağlık. Paylaşımlarınız çok faydalı. Sizin paylaştığınız Here ve Başarsoft haritalarının farkı, Başarsoft haritasının güncel olması dışında Başarsoft harita linkinden indirdiğimiz dosyaların içeriğinde building (3 boyutlu binalar), phoneme (ses düzenleme), poi (avm, akaryakıt istasyonu, hastane vs), speedcam (hız radarı) dosyaları bulunmuyor galiba.

Başarsoftun 3D building yeterli değil onu ben de farkettim ama başarsoftun haritasıyla here nin building dosyalarını birleştirmeyle uğraşmak istemedim yakında başarsoft 2020.06 yada 2020.10 gibi bir yeni sürümü çıkar o zaman düzenleriz diye düşündüm, bunun dışında radarlar poiler vs iyi çalışıyor onlarda bir sıkıntı yok.

ercan_kocak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba.. Haritayı yüklerken resimdeki mesaj çıktı, ben de tırstım iptal komutu verdim. Yardım...
onvjmH.jpg
Ben yüklerken de çıkmıştı, kutucuğu işaretleyip tamam dedim, yüklendi

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asill

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen ben yüklerken de çıkmıştı, sıkıntı yok, kutucuğu işaretle ve tamam de.

bluebird64

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün harita güncellemesini yaptım, Here 2020.Q2 .Fakat önceden haritadaki benzinliklerin( Total, Bp vb.) logoları çıkıyordu, şimdi çıkmıyor. Sebebini bilen var mıdır ?

Son düzenleme:

Mhmtsr16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başarsoftun 3D building yeterli değil onu ben de farkettim ama başarsoftun haritasıyla here nin building dosyalarını birleştirmeyle uğraşmak istemedim yakında başarsoft 2020.06 yada 2020.10 gibi bir yeni sürümü çıkar o zaman düzenleriz diye düşündüm, bunun dışında radarlar poiler vs iyi çalışıyor onlarda bir sıkıntı yok.

Üstad başarsoftun haritasını yükledim sorun çıkmadı teşekkürler. Sadece sürekli "Bu lokasyon için harita kapsamı yok" şeklinde üstte ingilizce uyarı çıkıyor bu normal midir?

kemalu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
başarsoft 2020.07 Türkiye haritası linki (R-LINK için derlenmiş hali). (poiler, 3dl, 3dc dosyaları ve harita) daha önceki güncellemelerde radar, nuance, tmc vs dosyaları olduğu için onlar bu klasörde yer almıyor. bu derlemede üç boyutlu binalar için daha önce kullandığımız here nin dosyalarını kullandım, ana harita ve poi ler 2020.07 versiyonu. denendi çalışıyor.
https://mega.nz/folder/kZJkkTzL#eRAniJLmHlVQp2T2MBlb6A

asill

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
başarsoft 2020.07 Türkiye haritası linki (R-LINK için derlenmiş hali). (poiler, 3dl, 3dc dosyaları ve harita) daha önceki güncellemelerde radar, nuance, tmc vs dosyaları olduğu için onlar bu klasörde yer almıyor. bu derlemede üç boyutlu binalar için daha önce kullandığımız here nin dosyalarını kullandım, ana harita ve poi ler 2020.07 versiyonu. denendi çalışıyor.
https://mega.nz/folder/kZJkkTzL#eRAniJLmHlVQp2T2MBlb6A
Üstadım teşekkür ederim.