R-Nav Almalı mıyım?

cemuc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese selamlar... Yaklaşık 1 yıldır Joy model araç kullanıyorum. Artık biraz değişikliğin zamanı gelmiş olabilir. Sizce https://www.sahibinden.com/ilan/yed...asyon-dvd-usb-bluetoth-kamera-274909050/detay linkteki ürünü taktırmalı mıyım? Gerçekten iconlarda bulunan cihaz mıdır bu? Bazı ilanlarda geri görüş kamerası destekler yazılmış bazılarında ise bu belirtilmemiş... Video izleme ve geri görüş kamerası açısından dikkat etmem gereken hususlar var mıdır? Eğet bu ürünü tavsiye etmezseniz indash bir multimedya sistemine ne dersiniz? Aracın mevcut çerçevesine tam oturan bir model var mı? Çok soru sordum farkındayım :) vakit bulup okuyana, cevap verene de vermeyene de teşekkürler değerli arkadaşlar.

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değişiklik istiyorsan taktırmalısın bence. R-Nav bana çok çağ dışı geliyor. Eğer uygun android sistemler varsa onları araştırmanı tavsiye ederim. Clio IV'lere uygun olup olmadığı konusunda emin değilim açıkcası, android multimedya sistem çok daha iyi olacaktır.

Clio_iv

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu an için R-Nav'dan dah iyi bir seçenek yok sanırım. Uygun Android sistemler yok maalesef. Çünkü buna uygun çerçeve de yapılması lazım. Ancak uzak doğuda Captur satılırken Clio satılmıyor. Bu yüzden Captur için çerçeve ve ekran bulunabiliyor. Ayrıca farklı bir sisteme geçerseniz direksiyon kumandaları da muhtemelen iptal olacaktır. Bluetooth sistemi (yani mikrofon girişleri) uygun mudur bilmiyorum. Geri görüş ve video oynatma yazılımı yapılıyor. Bu konuda bilgim yok ama Menavrus yazılımı ile yapıldığını biliyorum.

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese selamlar... Yaklaşık 1 yıldır Joy model araç kullanıyorum. Artık biraz değişikliğin zamanı gelmiş olabilir. Sizce https://www.sahibinden.com/ilan/yed...asyon-dvd-usb-bluetoth-kamera-274909050/detay linkteki ürünü taktırmalı mıyım? Gerçekten iconlarda bulunan cihaz mıdır bu? Bazı ilanlarda geri görüş kamerası destekler yazılmış bazılarında ise bu belirtilmemiş... Video izleme ve geri görüş kamerası açısından dikkat etmem gereken hususlar var mıdır? Eğet bu ürünü tavsiye etmezseniz indash bir multimedya sistemine ne dersiniz? Aracın mevcut çerçevesine tam oturan bir model var mı? Çok soru sordum farkındayım :) vakit bulup okuyana, cevap verene de vermeyene de teşekkürler değerli arkadaşlar.

Aracınıza Rnav taktırdığınız zaman aracınızın görsel eksikliği tamamlanmış olacaktır.Malun sitedeki fiyat pahalı bütçe olarak montaj dahil 1200 TL civarında halledilebilir.Satın alacağınız zaman almanız gerekenler.Clio 4 Touch Rnav,Ön ve arkası dahil 2 parçadan oluşan montaj çerçevesi ve Gps anteni.İkon çerçeve takımı olmaz sebebide klimanın dijital olması.Düşündüğünüz şeyleri daha önce denemiş biri olarak.İndash uygulaması zor cihaz önde kalıyor görüntüsü şık olmuyor ve kullanacağınız üründe v/r kontrol girişi yoksa direksiyon kontrol üniteside devre dışı kalıyor.Şu an için Rnav kullanıyorum ben memnunum.İlave programla video oynatabiliyorum.Memnun olmayanlara birşey diyemem,kişiye göre görüşler değişir.

cemuc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar...Aslında android cihaz daha iyi olurdu fakat maalesef şu an için mümkün değil zira ona da çerçeve gerekiyor...çerçeve de gerçekten saçma sapan fiyatlara satılıyor anlamış değilim...