r-nav beni sinir etti

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben ne internet sitesinde ne de naviextras programında satın alınabilecek türkiye haritası güncellemesi göremiyorum. sizin aldığınız hangi haritadır?

Carminat TomTom yalnız benimki. Araçtan aldığım hafıza kartını direk pcye bağladığımda TomTom Home programı açılıyor güncelleme işlemi başlıyor kredi kartı bilgilerini aldıktan sonra indirip içine kuruyor...

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tuhaf normalde Renault icin hazirlanan programdan guncelleme yapmaniz gerekirdi neden baska program açılıyor anlamadim.

Galaxy Note 2

celal_1433

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 2 tane navigasyon var biri garmin biri navigon birde tomtom vardı ama çok cins yollara sokmaya başladı :) ve acaipleşmişti 300 dolara sattım onu şimdi garmini kullanıyorum hem Türkiye haritası hemde avrupa yüklü çok memnunum birde Türkçe dil

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harici bir cihaz sanirim

Galaxy Note 2

deathrider

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ruslar hacklemişler..
Bence en iyisi o sisteme geçmek hemde geri görüş kamerası bile koyabiliriz..Muhteşem..
Genelde birsey crackalaince belli süre sonra iyice yayılır..Bedavaya düşer..
Amerikalılar olsaydı ücretsiz edinirdikte ruslar işi ticarete döktü..
Yap işte bi amme hizmeti 40 dolar nedir yani hehe

omurerdic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu söylediklerinizin hepsi menavrus arayüzü ile yapılmaktadır. orjinal r-nav tarafından kullanılan haritanızı güncelleyebilir. video izleyebilir, isterseniz geri geri görüş kamerasını takabilirsiniz.
arkadaşımında dediği gibi rusların yaptığı sistem. türkiyede bu işi ben yapıyorum. menavrus almak için benimle irtibate geçebilirsiniz. özelden yazmanız yeterli.

deathrider

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu söylediklerinizin hepsi menavrus arayüzü ile yapılmaktadır. orjinal r-nav tarafından kullanılan haritanızı güncelleyebilir. video izleyebilir, isterseniz geri geri görüş kamerasını takabilirsiniz.
arkadaşımında dediği gibi rusların yaptığı sistem. türkiyede bu işi ben yapıyorum. menavrus almak için benimle irtibate geçebilirsiniz. özelden yazmanız yeterli.
Bir başlık açtınız mı acaba ben görmedim..
Fiyatı nedir ??
Geri görüş kamerası da fiyata dahil mi??
Dahil değilse montajı ve fiyat olayını nasıldır??
Cevapalr için tesekkürler..

omurerdic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir başlık açtınız mı acaba ben görmedim..
Fiyatı nedir ??
Geri görüş kamerası da fiyata dahil mi??
Dahil değilse montajı ve fiyat olayını nasıldır??
Cevapalr için tesekkürler..

yönetimden bu ilanla ilgili izin alamadığım için herhangi bir başlık açmadım. bu nedenle özelden yazarsanız yardımcı olabilirim. fiyat malesef buradan veremiyorum.

deathrider

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yönetimden bu ilanla ilgili izin alamadığım için herhangi bir başlık açmadım. bu nedenle özelden yazarsanız yardımcı olabilirim. fiyat malesef buradan veremiyorum.
Ok pm atıldı..