R-Nav Çevre Dostu Sürüş MEnüsü aktif edildi.

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Micom test menüsündeki cm/s kısmı ecu dan değil gps ten gelen hız verisi sıcaklık medianav işlemci sıcaklığı batarya aküden aldığı anlık voltaj değeri
Önemli not: micom test menüsü üst kısmındaki (clear virgin) sekmesini kesinlikle tıklamayın.Bu cihazı fabrika ayarına geri döndürür ve yetkili servisteki clip cihazı ile araca yeniden tanıtlması gerekir.

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hazır delphi de çalışan birini bulmuşken soralım o zaman
Rlink modeli için ürettiğiniz kablo gurubunda ekran kısmına gelen kablolar haricinde başka bir fark varmı?
Bunu sormamdaki amaç kazalı araçlardan çıkan rlink i alıp kablolarının sadece rlink kısmını alıp çalıştırabilirmiyiz.

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Günaydın arkadaşlar az önce denedim ses ile olan konu tamam ama micom test kısmından yaptıklarınızı aynen yaptım ama hiç birşey olmadı yalnız birşey dikkatimi çekti ilk ekrana gelen test menüsünün sol üst kısmında sanırım sıcaklıkla ilgili veriler değisiyor ilk acılınca 0.0 1-2 sn sonra 400 lü rakamlar cıkıyor artık neyin değeri ise:))

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Audio testi için dediklerini yaptım ekranı geri döndüremedim,aracı stop ettim her şey normal çalıştı.
Eco için menüye girdiğimde Get Eco yazısı çıkmadı,Navın sürümü 2.0.9 belkide bu yüzden ekrana gelmiyor,Captur'un ekranındaki test menüsü resimdeki gibi...

eco1.jpg

tods

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Audio testi için dediklerini yaptım ekranı geri döndüremedim,aracı stop ettim her şey normal çalıştı.
Eco için menüye girdiğimde Get Eco yazısı çıkmadı,Navın sürümü 2.0.9 belkide bu yüzden ekrana gelmiyor,Captur'un ekranındaki test menüsü resimdeki gibi...

eco1.jpg

bende bundan bahsettim. Eski surumde get eco yok. 4.0.2 ye guncelleyince cikti bendede.

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
demekki herşey yazılımsal birşey bunuda yazılımla halledebileceğiz.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
banada yardım edinn biraz uzak kaldım bizim cliolar transformersa dönüşmüş:D

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada Ustamin Capturunuda guncelledik son olarak Aykut abimin Capturu kaldi onuda guncellemekteyiz. :) :)

R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 Kullanılarak Gönderildi

güncelledikten sonra girdinizmi tekrar micom teste geldimi eco drive menüsü :)) bizi haberdar et kubi anlık olarak :)))

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Eco drive menüsü her iki Capturunda aktif hale geldi,sürümlerini 4.0.2 ye yükselttik,ses ayarlarıda tamam, sıcaklık --C olarak görünüyor,öğleden sonra Beylikdüzü'ne gideceğiz o sırada verilerin çalışıp çalışmadığına bakarız...

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
usta1695.jpg

usta1696.jpg

usta1697.jpg

usta1698.jpg