R-Nav Güncel Harita

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba forumda eski fakat çok uzun süredir girmiyordum. Forumda biraz uğraştım ve baktım ama çok fazla navigasyon versiyonu var ne yapacağımı bilemedim. 2014 model clio touch aracımın ekranında 2014 yılının türkiye haritası var. Bugün Bilgisayar üzerinden media nav evolution adlı programı indererek ekranı en son sürümüne güncelledim. Daha sonra aynı programın içerisinde harita güncellemesi için girdiğim sayfada 8.1 türkiye haritası 44 dolar 200 küsür tl bir fiyat olduğunu gördüm. Bu sürüme sadece yeni haritayı indirip kurabileceğim sürüm hangisidir. Çok fazla video vs olmasına gerek yok sadece haritayı güncellemek istiyorum. Rica etsem yönlendirme yapabilirmisiniz.
https://yadi.sk/d/yHxERnU8Qn-zZA
Bunu bir dene bakalım.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Huseyin_aydn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba forumda eski fakat çok uzun süredir girmiyordum. Forumda biraz uğraştım ve baktım ama çok fazla navigasyon versiyonu var ne yapacağımı bilemedim. 2014 model clio touch aracımın ekranında 2014 yılının türkiye haritası var. Bugün Bilgisayar üzerinden media nav evolution adlı programı indererek ekranı en son sürümüne güncelledim. Daha sonra aynı programın içerisinde harita güncellemesi için girdiğim sayfada 8.1 türkiye haritası 44 dolar 200 küsür tl bir fiyat olduğunu gördüm. Bu sürüme sadece yeni haritayı indirip kurabileceğim sürüm hangisidir. Çok fazla video vs olmasına gerek yok sadece haritayı güncellemek istiyorum. Rica etsem yönlendirme yapabilirmisiniz.

5-6-7-8-9 Sistem Sürümü

https://yadi.sk/d/Bq6RvEPEXFQYjA

1-2-3-4 Sistem Sürümü

https://yadi.sk/d/9xynlToFzQJbfQ

Esvara24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekürler indirdim 2019 q2 oldu. EMEĞİNE SAĞLIK

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

juanxea

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Basarsoft tarafından yayımlanan 2018.10 versiyonu ile NNG tarafından yayımlanan 2019.Q2 versiyonunu hemen hemen aynı sürede test etme şansım oldu. İzmir için 2018 Q4 diğerine oranla çok daha kullanışlı. 2019 Q2 güncel gözükse de çok eksiği var. 2019 güncellemesi yapacak arkadaşlara bir tavsiye olacağını düşünüyorum.

MtK

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Basarsoft tarafından yayımlanan 2018.10 versiyonu ile NNG tarafından yayımlanan 2019.Q2 versiyonunu hemen hemen aynı sürede test etme şansım oldu. İzmir için 2018 Q4 diğerine oranla çok daha kullanışlı. 2019 Q2 güncel gözükse de çok eksiği var. 2019 güncellemesi yapacak arkadaşlara bir tavsiye olacağını düşünüyorum.

2018.10 versiyon paylaşabilirmisiniz peki.

hem09

Kayıtlı Üye
09-Aydın
2020 Q3 harita yok mu? Aracımda zaten 2019 Q2 harita yüklü. Çok Teşekkürler

Cliotouch19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R-Nav ın avrupada ki ismi media-nav. Sizin kasteddiğiniz R-Nav Evo sanırım. Hani şu 2016 sonrası olanlar. Oraya daha ulaşamadım. Bana R-Nav Evo için temiz bir upgrade.lgu dosyası paylaşırsanız, güncel haritayı içine koyup sizlerle paylaşırım.

Ustam 2019 Hazirandan sonra çıkan cliolarda androidd autoo ve carplay oldugundan ( media nav evo.2 10.0.13.2 ) yerlesik navigasyon yok dolayısıyla sistem versiyon guncellemesini toolbox veya parmak izi alarak yapamıyoruz çünkü parmak izi alacak uygulama yok , yeni cikan sistem sürümünü nasil gunceeleyecegimiz hakkinda bir fikrin var mi ? Servise aldim gunceeleyemediler onlar da bilmiyor

hem09

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Başarsoft yükleyince crack veya şifre istiyor mu? Teşekkürler

Başarsoft yükleyince crack veya şifre istiyor mu? Teşekkürler