R-Nav Hacklendi

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anlayabileceğimiz bir dile mensup bir siteden takip edebilseydik daha iyi olurdu.

omurerdic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben yazılımı satın alıp denedim. adamın söylediği herşey doğru. hem video izleyebiliyorum hemde harita güncellemesini ücretsiz yapabiliyorum. geri görüş kamerası için henüz test etme imkanım olmadı kamera satın almam gerekiyor. benim aracıma ait videolar;

[video=youtube;vi9fV7vFndE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=vi9fV7vFndE[/video]

[video=youtube;-dDIW232s4g]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-dDIW232s4g[/video]

[video=youtube;Z-ER_5e-59Q]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Z-ER_5e-59Q[/video]

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıkçası ben bu yazılımı almayı düşünüyorum fakat ödeme Paypal veya WebMoney üzerinden gerçekleştiriliyormuş. Siz ödemeyi bu şekilde mi yaptınız ? Bir de sitede Firmware 4.0.1 ve 4.0.2 var bunların farkı nedir ? Bu firmware R-Nav sürümümü yoksa bu satın alacağımız sistemin sürümümü ? Son olarka bu yazılımın kurulumunu nasıl yaptınız ?

omurerdic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıkçası ben bu yazılımı almayı düşünüyorum fakat ödeme Paypal veya WebMoney üzerinden gerçekleştiriliyormuş. Siz ödemeyi bu şekilde mi yaptınız ? Bir de sitede Firmware 4.0.1 ve 4.0.2 var bunların farkı nedir ? Bu firmware R-Nav sürümümü yoksa bu satın alacağımız sistemin sürümümü ? Son olarka bu yazılımın kurulumunu nasıl yaptınız ?
paypal üzerinden parayı ödedim. 2 dk. içinde bütün dosya linkleri mailimi geldi. gelen mailde yükleme talimatı var o şekilde yükledim. 4.0.2 şuanki orjinal sürüm. bu sürüm üzerrinden adamın verdiği manevrus yazılımı 4.0.1 i yüklüyoruz. eğer sisteminiz 4.0.2 değilse direk adamın 4.0.1 sürümünü yükleyebilirsiniz. kurulum olarakda firmwear 4.0.1 dosyası var onu bildiğimiz şekilde araca yüklüyoruz. oluşan bir dosyayı adama mail atıyoruz size karşılığında bir dosya gönderiyor (lisanslama gibi birşey) o dosyayı flash diske dediği yere kopyalıyprız. sistem aktif oluyor. haritalar içinde ister igo ister navitel kullanabilirsiniz. internetten haritaları, ses ve dil dosyalarını kolaylıkla bulabilirsiniz. bunlarıda nerelere yüklemeniz gerektiği talimatlarda yazıyor.

kuramci

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki senin flaşı başka rnava takıp denediniz mi.hani bi ihtimal çalışır belki.ya da nerede hata veriyor mesela.

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vay iyimiş bu durum ortak alınsa paylaşılsa işe yararmı acaba

Ciancarlo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
paypal üzerinden parayı ödedim. 2 dk. içinde bütün dosya linkleri mailimi geldi. gelen mailde yükleme talimatı var o şekilde yükledim. 4.0.2 şuanki orjinal sürüm. bu sürüm üzerrinden adamın verdiği manevrus yazılımı 4.0.1 i yüklüyoruz. eğer sisteminiz 4.0.2 değilse direk adamın 4.0.1 sürümünü yükleyebilirsiniz. kurulum olarakda firmwear 4.0.1 dosyası var onu bildiğimiz şekilde araca yüklüyoruz. oluşan bir dosyayı adama mail atıyoruz size karşılığında bir dosya gönderiyor (lisanslama gibi birşey) o dosyayı flash diske dediği yere kopyalıyprız. sistem aktif oluyor. haritalar içinde ister igo ister navitel kullanabilirsiniz. internetten haritaları, ses ve dil dosyalarını kolaylıkla bulabilirsiniz. bunlarıda nerelere yüklemeniz gerektiği talimatlarda yazıyor.
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Peki anlatım Rusça mı İngilizce mi ? Rusça ise hiç uğraşamam doğrusu ama İngilizce ise işim kolay.

omurerdic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Peki anlatım Rusça mı İngilizce mi ? Rusça ise hiç uğraşamam doğrusu ama İngilizce ise işim kolay.

yükleme kılavuzu ingilizce ama ben türkçeye çevirdim, yazılımı aldıktan sonra istersen yollarım.

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam ben alabilir miyim çeviri notlarını?

omurerdic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazılımı satın alıpda yüklemede sıkıntı yaşayan olursa özelden mesaj atsın msn den yardımcı olurum ben kendisine.