R-Nav için Medi@skin Lite Programı İndir !

alkames16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende kurdum Media@Skn emeği geçenlere teşekkürler ellerinize sağlık
Nav igo yu kullanırken mp3 veya video kullanamıyoruz her bir özellik tek başınamı çalışıyor

mutlu0111

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mustafa abi iyi aksamlar abi bende 2014 1.5 dizel tuch clio var ben navigasyonda video uygulaması yapmak istiyorum taksiciyim bilgisayardan fazla anlamam abi ben 5 saattir formdaki mesajları okudum ama hiç birsey anlamadım abi kurban olayım tane tane anlatırsan bu kardesinde çalışırken 1.2 video izlesin saygilar abi sabırsızlıkla cevap bekliyorum abi

hustle

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar merhaba benim micom test menüsüyle ilgili bir sorum var. Yardımcı olabilecek kimse var mı acaba?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yalcın4949

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya bu media askını nerden nasıl indiricem yardımcı olurmusunuz. çok ugrastım bulamadı video izlemek için ne yapa bilirim

zaokal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
usta merhaba,
Medıa Nav parmak izi oluşturdum,bilgisayara toolbox kurdum,usb bilgisayara taktım,fakat toolbox hicbircihaz bağlı değil yanındada oturum acılmadı pasıf durumda ne yapacağımı bilemedim,biraz bilgi verebilirmisiniz,saygılar

zaokal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
link nerede..göremedim

KOCABEY1453

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günler rica etsem tekrardan media@skin dowland paylaşabilirmisiniz?

MEHMET BAYIN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamun Aleyküm arkadaşlar bende 4.0.6 sürümü var kendim bilgisayar teknikeriyim ne kadar dosya bulduysam her şekilde denedim hiç bir türlü çalışmadı.

Direk mp3 klasöründe ki şarkıyı açıyor güncelleme yapmıyor.Yardımcı olabilecek var mı?

Bu sürümde çalıştıranı hiç görmedim varsa çalıştıran paylaşırsa sevinirim.Teşekkürler...

Rüzgarımsı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mrb arkadaşlar navigasyon sistemim cd kart olmadığı için çalışmıyor aracımı yeni aldım( (2010 megane 3 tomtom) benden önceki sahibinin çoçuğu cd kartı kayıp etmiş. Şu durumda naviyi aktif hale getirebilmek için ne yapmam gerek lütfen yardımcı olabilirmisiniz?

sades76

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar 2013 clio 4 aracım var ...ben flash belleğe bu programı kurdum çalıştırdım normal olarak çalıştı..ama şöyle bir sorun oldu öncelikle flashı cıkarıp tekrar taktığımda program çalışmadı..flas üzerine takılı kaldığında ve aracı stop ettiğimde baktımki program çalışıyor player düğmesine kısa bastığımda renault simgesi ekranda görünmeden direk ekran geliyordu ve aracı mesela bir gün sonra çalıştıracaksınız flash media üzerine takılı zaten takılı kalmadığında tekrar takıpta çalıştırmak isterseniz flash bellekteki program çalışmıyordu ve araç saatine baktığınızda aracın saati değişmiş oluyordu saat 23:00 sabah geliyorsun çalıştırdığında saat 9 :00 göstermesi gerekirken saat 12:00 gösteriyordu...ve bu durum sanki kontak kapalı kaldığında bu program akuden çalışmaya devam ederek aracın akusunu yiyormuş gibiydi ...bu program varken bir gün bir baktımki aracın arıza ışıkları yandı..esp-abs-vs kontrol ettirin uyarısı ...servise çektiğimde abi arabanın akusu zayıflamıs dedi ve hataları sildi ve ..bende bu programı kaldırdım..ve bir dahada böyle bir sorunla karşılasmadım nerdeyse 3 -4 ay oldu ....şimdi size sorum bu programı kurup çalıştıranlar .için böyle bir şeyle karşılaşan oldumu ?...saatte herhangi bir değiklik oluyormuydu aracın saatini etkiliyormuydu..,flash programı çalıştırsanızda çalıştırmasanızda sürekli üzerinde takılımı oluyordu,,flashı çıkarıp bir gün sonra tekrar
taktığınızda program çalışıyormuydu.. vs..sorun yaşayanlar .yazarsanız memnun olacağım