R-Nav ile cep telefonumu bluetooth la bağlayınca şarkıları takıla takıla çalması

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
samsung note 2 model telefonumla bluetooth bağlantısından sonra müzik takıla takıla çalıyor bunun sebebi ne olabilir? başka clio 4 de de bu sorunu yaptı bağladığımda ama benim aracıma başka telefon bağlanınca yapmadı. Yani sorun telefonda ama buna ne sebep olur nasıl düzeltebilirim fikrim yok.. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
telefonun yakın zamanda sürümünde falan güncelleme oldu mu abi ?

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
telefonun yakın zamanda sürümünde falan güncelleme oldu mu abi ?

oldu Gökhanım ya iyiydik bişeyler oldu aslına güncelleme değil garantiden komple sıfır telefon verdiler kardeşim yeni telefonda oluyor..

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oldu Gökhanım ya iyiydik bişeyler oldu aslına güncelleme değil garantiden komple sıfır telefon verdiler kardeşim yeni telefonda oluyor..
şu anki yeni gelen cihazın sürümü ile eski bozulan cihazın sürümü aynı mı abi peki ?

Furk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu bana da oldu. İphone ile. Nedir acaba sorun. Telefon görüşmesinde bir sorun yok.

Sent from my iPad using Tapatalk

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu bana da oldu. İphone ile. Nedir acaba sorun. Telefon görüşmesinde bir sorun yok.
Sent from my iPad using Tapatalk

aynen telefon görüşmelerinde sıkıntı olmuyor sadece müzik çalma noktasında oluyor...

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu anki yeni gelen cihazın sürümü ile eski bozulan cihazın sürümü aynı mı abi peki ?

görünümde aynı kardeşim 4.4.2 diye yazıyor