R-Nav ve Cd???

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
cd yok gerekte yok :eyv

kerim_elk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hadi tamam cd sorun degilde, ya usb giriş bozulsa. birde tek USB girişi var :( . Birde tam ortada kabak gibi, hadi insan alta falan koyar. neyse dışı süper aracın :)

Birader ya ben çok kazmayım ya da sen... Aracı aldın usb girişi bozdun ve şimdi nasıl yaptıracağım diye kara kara düşünüyorsun... :)
Usb bozulur ve canın da yaptırmak istemez ise bluetooth ile dinlersin şarkıları...

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

omerf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz kabul etsekde etmesekde Cd'den muzik dinleme devri artık bitiyor.

Ben zaten son 2-3 senedir nerdeyse hiç kullanıyorum cd olayını.Usb veya hafıza kartı araca göre.

Bu arada clio'nun 320bit'li şarkılarda ses sisteminin çok iyi ses verdiğini gördüm dün.Şaşırttı beni diyebilirim bu konuda.Radyo'daki sesiyle alakası yok.

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence usb varken cd ye gerek yok.tamam çok fazla sayıda cd si olan arkadaşlar olabilir,buna bende dahilim fakat,direk usb ye kopyalanır olur biter.Cd devri bitti artık....

memo_16

Bilgi Girilmemiş
aynen teknoloji gelişiyor, nasıl kasetçalarlı araçlar gün geçtikçe azalıyorsa cdde öyle olacak, devir usb devri bakalım sonra ne olacak :D

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cd dinleyen mi var hala :)) araçta cd çalar olsa usb neden yok abi denir.. usb ve cd çalar vardır.. abi sd kart girişi yok bunun denir :)) benim araba da plak çalar yok mesela.. büyük eksiklik hissediyorum. plak çalarsız araba olur mu ?