R-Nav Ve Çerçeve Arıyorum

rapzede34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar joy donanım aracıma r-nav takmaya karar verdim. 2. el sitelerde satan firma var ancak forumda satmayı düşünen varsa uygun bir fiyata bırakırsa forumdan almayı düşünüyorum. Çerçeve hariç sadece r-nav da alabilirim. Konuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum alım satım yasaksa konu silinebilir.

SML66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben çerçeve dahil 700 tl ye geçen hafta istanbulda taktırdım. Gayet memnunum www.sarimir.com sitesinde ulaşabilirsiniz.

SERKOPTER

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar joy donanım aracıma r-nav takmaya karar verdim. 2. el sitelerde satan firma var ancak forumda satmayı düşünen varsa uygun bir fiyata bırakırsa forumdan almayı düşünüyorum. Çerçeve hariç sadece r-nav da alabilirim. Konuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum alım satım yasaksa konu silinebilir.

orjinal r-nav ve cerceve pek işine yaramaz arkadaşım android 10.1 inc tableti cercevesi ile takan yerler var sitelerden araştırabilirisin android telefonunda ne yapıyorsan bundada yapıyorsun geri görüş kamerasını da içinde takıyorlar ben 6 ay önce 1600 tlye yaptırmıştım çok memnunum r-nav da video oynatmak için çok uğraşırsın bu tablet ful hd videoları bile oynatıyor direksiyon kumandasıda birebir uyumlu ....sormak istediğin başka birşey varsa yardımcı olurum