R-Nav'dan R-Link'e...

hayrano

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R-Link'li bi arac sahibindwn rica edilse de gerekli tüm parçalarıyla siparis gecilse nasıl olur???

Kardesim hangi sehirdesin Ankaradayim Ben. Soyle soyliyim servisten siparsi gecersen cok tuzlu tutar cunki bnm R-link in beyni ve hafiza karti degisti internete baglanirken sikinti cikartiyordu haberleri okumuyordu fln garantiden degisti faturada 3800 tl yaziyordu Allah'tan garantide daha o cerceve vs usb soketler, tweetarlar kamera vs fln ellenmedi dusun yani. Cok pahali cikar. Illa alacam dersen servise gidince sasi den baksinlar ogreneyim komple ne kadarmis yazarim buraya.

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili hayrano..
Cevabın için teşekkür ederim. :)
Şöyle bişey var... Benim aracın şasisi ile bişey yapmaya kalksak o iş olmaz. Benim bildiğim sadece bu olay değil, aracın donanımı harici sipariş geçemiyoruz. Aracın orjinal ekipmanı neyse o. Bunun tek çaresi, başka r-link'li birinin sipariş geçmesi. Ama bu durumda da diyelim sipariş geçtik ve paraya kıyıpm aldık... Acaba benim araca uyum sağlayacak mı? Yani çalışacak mı??

Bu arada; evet.. Ankara'dayım... :)

kalipso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ha bu arada, r-link'li araç için sipariş geçilip de takılabilirse, yani tam uyum ile çalışabilirse bi fiyat öğrenebilirsen sevinirim :)