r11 icin birsey düsünüyoruz ama...

mustafakıvanc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önce sa hayirli ramazanlar. Aracim flash oldugunu daha önce belirtmistim.Şimdi biz bu araca megane 1 2.0 8v veya clio 1.8rsi motor koymayi düsünüyoruz ama bu iki motordan hangisini sececegimiz konusunda pek net bir karara varamadik.Fikir ve önerileriniz benim icin degerli olacaktir simdiden tesekkür eder tekrar hayirli ramazanlar dilerim.(harcayacagin parayi üstüne koy baska bi araca bak diye lütfen öneride bulunmayin :) aracimi seviyorum seviye atlatmak istiyorum.)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Gereksiz olacağı düşüncesindeyim Flash'ın motoru zaten Flash'a fazla gelmekte :)):)):))

mustafakıvanc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Size göre öyle olabilir hocam ama ben biraz daha fazlasini istiyorum :) yani 110 hplik bi flash neler yapabilir fikri bile heyecan verici :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Size göre öyle olabilir hocam ama ben biraz daha fazlasini istiyorum :) yani 110 hplik bi flash neler yapabilir fikri bile heyecan verici :)

1.7 motorum zaten yeterince heyecan veriyor yeterli hp'siyle...tüm sorun ibre 140'tan yukarı doğru ilerlerken başlıyor bize niye uçan tabu dediklerini biliyormusun
:kupaFlash'la ilgili modifikasyon kasada başlamalı bence motorda değil....

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
3 sene Flash kullandım. Motoru Kerem abinin dediği gibi yeterli, hatta günümüz araçlarınada taş çıkartır. Ama Flashda 2.0 lık motor koyarsan adamı koltuklara yapıştıracağı kesin. :) Sizin yerinizde olsam 2.0 8v motor koyar 130 u geçmemeye özen gösterirdim. 2.0 motorla tam bir rally aracı olur.