R19 araçlariniza kaç tl istersiniz

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bir tane r19-megane 1 özellikle 1.6 rne , rte alize almak istiyorum satacak olsanız ne kadar fiyat istersiniz hangi modeli kaça almalı değerli görüşlerinizi bekliyorum

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim böyle piyasa öğrenemezsin. Bizim milletimiz çekingen olmuş fiyat konusunda ki buraya yazmaz. Biri yazsında bende arabasını göreyim bakarım ona göre yazarım der. Maalesef mantık böyle. O yüzden fiyatlar çok yükseldi. Bunun başlıca sebebide internet siteleri. Malum satılık sitelerini biraz karıştır piyasaya öyle bak derim. Fakat şahine 15-20 arası isteyen şu piyasada işin çok zor.:eyv

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Madem öyle ben yazayım önce aracım1999 model r19 1.4 rna 140.000 orjinal 30.09.2007 çıkışlı 13 verdiler vermedim şimdi takla atmış, hurdaya dönmüş km defalarca düşürülmüş vs aracına bu fiyatı isteyen varsa ya matematik bilmez yada dayak yememiştir..ozaman benim aracım bu piyasaya göre 25.000 tl eder ama adaletli olmaz en kral r19 16.000 tl olsun fazlası haramdır..herkesin malı kendine değerli oluyor nedense bu piyasada ya bisiklet kullanacaksın yada temiz araç bulunca bırakmayacaksın....

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halil abiye katılıyorum millet ilan sitelerinde kafalarına göre fiyat veriyor . ve hatta öyleleri var ki araba piyasası yükselince koyuyorlar ilanı vs. düşünce piyasa garaja geri sokuyorlar hayır bişi dicem alın başka ..... :D anlayın insanlar çakal oldu ve sizin değidiniz gibi de öyle araçlara 10 bin üstü istiyorlar geçen okudum almanya avusturya vs yurtdışın bu arabalar kaldırılmış kalanlar ise fiyatı bizim paramız 1500-4000 bin arası hatta bir yerde okudum adam 1500 e zor vermiş mecburi. daha nediyim .ama işallah isteidğin gibi bulursun . :eyv

halimaduy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yurt dışında tanıdık var mercedes e200 2013 model burada ev parası adam yurt dışında 15000 dolara almış arabada çizik yok benzin 0.70 dolar ama 1 tane muz 4.60 dolar gülermisin ağlarmısın bir yandan şükrediyorum halimize..

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yurt dışında tanıdık var mercedes e200 2013 model burada ev parası adam yurt dışında 15000 dolara almış arabada çizik yok benzin 0.70 dolar ama 1 tane muz 4.60 dolar gülermisin ağlarmısın bir yandan şükrediyorum halimize..

Bak Ordada işte Allahın kudreti bize olan minnettarlığı araya giriyor onlarda az üretim var bizde ise bolluk var şükür ki. aslında mesaj açık yırtınıp lüsk araçlarla kendinizi yıpratmayın Dine ibadete yönelin diyor ki onlarada o mekanikleri daha kolay ulaştırıyor yani herkesin sınavı başka Her işte bir hayır var diye buna denir . dediğin gibi halimize şükürler olsun. beterin beteri var. hamdolsun.

sawashlong

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı temiz bulduysan beğendiysen 1000 aşağı 1000 yukarı bakmayacaksın. Ben 99 modem 1.4 RNA LPG li 14.500 tl verdim aldım. Değişen yok iki küçük lokal boyası var. Aku yeni muayene yeni egzost komple değişmiş. Lpg bakımı , motor yağı değişmiş , lasyikler sıfır. döşemeler tertemiz torpedo il günkü gibi orjinak philips teybi üstünde hemde tanıdıktan aldım. Aldığım abimiz çok titiz biriydi ve ona güvenerek aldım km 117 bin orjinal. Değişen yok.

Şimdi ben bu aracı daha ucuza da alabilirdim ama 3 e 5 e bakma piyasayı araştır temiz bulursan bir kaç ustaya göster al derim.

kafkaskartalı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar ben yaklaşık altı ay önce 1998 model güneş yanığından full boyalı lacivert sedan LPG li 1.6 RNE aldım. 14.000 TL
Araçta hava yastığı+klima+hidrolik direksiyon ve ön cam otamatik özellikleri var.
Km 115000 trafiğe 2001 yılında çıkmış.
3. sahibiyim. Km ye pek güvenmedim ama aldıktan sonra rot balans yaptırırken usta bu lastikleri nerden buldun dişleri iyi duruyo 2009 model lastik dedi. Ya eski lastik takıldı yada araç fazla km yapmadı :)
Yağ+buji+filtre+komple egzost+arka kampana balatası+fren beyni+westinghouse tamiri+şanzıman körüğü ( bilyası ile)+şanzıman yağı+fren yağı değişimini yaptırdım
Toplam maliyet işçilik dahil 780 TL yorum sizin. Aracın bir yerinde sıkıntı oldu mu moralim bozuluyor :))

umut54

Umut Şahin,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 98 model RNE orjinal 74.000 kmde almıştım şuan 112.000 kmde değişensiz sağ ön kapı avuç içi boyalı sizce şuan ki piyasası nedir ?

kafkaskartalı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracım 98 model RNE orjinal 74.000 kmde almıştım şuan 112.000 kmde değişensiz sağ ön kapı avuç içi boyalı sizce şuan ki piyasası nedir ?

15.000 den aşağıya babana bile satma :anla

Tüplü ve bakımlı ise ( yağ kaçağı yoksa birde ) 15.500 - 16.000
İstemeyen başka araba alsın.
1994 toyota 1.3 benzinli ( BOŞŞŞŞ olanı) 13-14 den aşağı değilse ki onlarda turşusu çıkmış olanlar, sana dediğim fiyat iyi bence

Son düzenleme: