R19umla yollarimiz ayrildi

ekotron

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar. 3 yildir kullandigim aracimla bu gun yollarimiz ayrildi. Iyi kotu vakitler gecirdik. Cok yamuk yapti cok gururlandirdi. Ne zaman bir yere gitmek istesem yada onemli bisey yapmak istesem hep kallavi ariza cikarir harcligimi elimden alirdi. Cok da iyu bakardim aracima. Ilk aldigim sene bayrama gidecektim. Arefe gunu sarj dinamosu gitti 200 tl . Seneleik izne cikacagim gunun evvelsinde ki gun devir daim gitti trgerle beraber 350 tl. Ertesi yil tam bayrama gitcem hidrolik direksiyon gitti450 tl. Senelik iznime gidecwgim zaman sarj dinamosu yine gitti250 tl. Bu senede senelik iznime cikacagim zamanin bir gun oncesi aks kafasi bozuldu200 tl. Bayrama gidecegim zaman arefe gunu klima atiza yapti tamgaz calisti stop etsem dahinotru mu ne gitmis 130 tl. En son bu gun satacaktim aksam yolda kayislari kopartti gergi rulmani dagitti.170 tl gider ayak opucuk aldi. Ben seviyordum aslinda ama bana haindi kerata. Kac kisi sat bunu desiysede sabirla 3 sene herseyini yaptirdim. Ama gercekten herseyi yaptirsim. Triger devir daim akslar amortisor baskibalata hidrolik direksiyon kapi kilitleri farlar klima kteker kafa bilyalari cam motorlari. Acikcasi son attigi madikten sonra hic uzulmedim gittigine neredeyse benzin dokup yakacaktim. Ama alan arkadasa insallah ugurlu gelir. 180 bindi aldigimda 238 binde sattim. Suan niyetim biraz daha ust segment . Megane 1.5 dci sporttourer gt line edc sanziman. Insallah alirim. Uzun lafin kisasi bana araba tamirini ogretti. Cam motorlarini kapi kilitlerini vujilerini karburator temizligini vs bunda ogrendim. Hala sinirliyim aslinda gider ayak nasida yapti. Neyse bundan sonra forumun vu kisminda pek olmayabilirim ama arac hakkinda yardimci olacagim birsey olursa yazarsiniz bana. Sevgiler saygilar allaha emanet olun. Aracim beymenclub ti

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun diyelim yolu açık olsun :dans