R21 ve R25 Tavsiyeleri

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamun Aleyküm dostlar. Henüz 20 Yaşındayım ve yakın bir vakitte askere gideceğim. Askerden gelincede bir araç almayı düşünüyorum malum her ne kadar ben kullansam ben baktırsamda herseyıne ruhsatta pederin ismi yazınca olay bitiyor benim için :) biraz göz gezdirdim renault araclara tabikide renaultla devam edeceğim. R21 ve R25'lere baktım. Donanımları biraz daha fazla ve daha oturaklı geldi bana, bende donanımı fazla ve oturaklı araçları severim :) Fiyatlarıda makul geldi yani 10 12 liraya ilanlarda baktıgım kadarıyla temizlerini bulmak mümkündür. Şimdi sormak istediğim sorular var.

Öncelikle bu araçlar masraflı olurmu ? sıkıntıları çok mudur ? aldığım zaman ulan keşke almasaydım dedirtirmi ?
İkinci el piyasası önemli değil benim için ben binmek için alıyorum arabayı bana sıkıntı çıkartmaması yeterli. dedikleri kadar konforlumudur ? 2.0 lt motoru cidden hakkını veriyormu yoksa sözdemi kalıyor? almamı tavsiye edermisiniz yoksa baska modelleremi yöneleyim ?

genel olarak durum bu baska tavsiye ve önerileriniz varsa bekliyorum..

resatsirin

Reşat ŞİRİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence R25

cok temiz guzel ici orjinal sekilde yenilenmis dizel bir R25 bardi sahibindende bakmak lazim

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hem temiz hemde memleketimin plakası daha ne isterim :) lakin full olanlarına bakıyorum önceliğim onlar..