R5 Almayı Düşünüyorum Fikirlerinizi alabilirmiyim

mrbtn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normal R5lerden biraz farklı (GTS) ön konsol,direksiyon farklı ön camlar otomatik,araba 1.4 motor bunlar güzel yanları yalnız babama bu arabadan öyle bir bahsetmeliyim ki bana bu arabayı almalı aynı arabadan arkadaşımda da var. 81 AL 199 belki bilirsiniz :)

aracın bazı eksikleri var bunlar.

1.Ön sinyaller yok(kolay bulabilirmiyim)
2.Arka tampon çatlak(düzeltilebilir galiba)
3.Ön konsolda kadranların olduğu yer kırık(resim aşağıda) bunlar düzeltilebilir mi ?

eğer bu sıkıntılar giderilirse babamı etkilemem daha kolay olur.

sorularım

1.Arkadaşımın arabası zorlayınca AKS kesiyor. Onun ki 1.6 motor ve gidişi çok güzel arabaya yüklenince yapma ihtimali vardır belki.
2.Babam sanayi den çıkamazsın dedi ben seviyorum o işleri ama babama bu durumu anlatmam lazım.
3.Renault Express parçaları olur gibi geliyo ön konsol için.Hurda Belgeli bir Express bulup toparlanabilir. Bence

Yani bu arabanın öyle güzel yanları lazım ki bana eylülde bu arabayı alıyım.Teşekkür ederim

WZGX82.jpg
[/URL][/IMG]

1kGpap.jpg
[/URL][/IMG]

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hayırlısı olsun senin adına aksarayda R5 parçası var oraları biraz gezersen temin edebilirsin artı R5 modellerin olduğu konuların içinde R5 e uyan diğer renault model listesine de ulaşabilirsin :eyv

mrbtn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hayırlısı olsun senin adına aksarayda R5 parçası var oraları biraz gezersen temin edebilirsin artı R5 modellerin olduğu konuların içinde R5 e uyan diğer renault model listesine de ulaşabilirsin :eyv

Teşekkür ederim.O zaman geriye babamı ikna etmek kalıyor. :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim.O zaman geriye babamı ikna etmek kalıyor. :)

Hayırlısı olsun kardeşim sadece temiz birtane bulmanız sizin adınıza iyi olur kardeşim acele etme temiz bak :eyv

mrbtn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun kardeşim sadece temiz birtane bulmanız sizin adınıza iyi olur kardeşim acele etme temiz bak :eyv

araç 1.4 motor fiyatı uygun olduğundan ve ufak tefek sıkıntıları gözüktüğünden karar verdim tabi gidip birde gözle görmek var.Almaya gitmesem de araca bakmaya gideceğim :)