R5- Artık çok oluyoruz

• Konuyu başlatan Görkem
  • Başlangıç tarihi

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel buluşma olmuş :) Maşallah :)

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla süpersiniz bende istanbulda olmak isterdim şahsen. muhabbetiniz bol olsun bu buluşmaya bütün istanbuldaki r5ler katılmalı :) birde faruk abi daha kaliteli fotograf makinesi olan bir telefon al :)

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel buluşma olmuş ayağnıza sağlık :eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayaklarınız dert görmesin :eyv güzel buluşma olmuş. güzel resimler e daha ne olsun.

Görkem

Bilgi Girilmemiş
valla süpersiniz bende istanbulda olmak isterdim şahsen. muhabbetiniz bol olsun bu buluşmaya bütün istanbuldaki r5ler katılmalı :) birde faruk abi daha kaliteli fotograf makinesi olan bir telefon al :)
Can İstanbuldan bayağı katılım olacak gibi Hakan dada var 3-5 kişi o yüzden yeni katılanlar olacağından İst. biyer ayarlayalım. Florya İBB menü olarak uygun ve geniş bir go-kart pisti var:eyv senin için fotoğraf makinası alacağım söz :)

güzel buluşma olmuş ayağnıza sağlık :eyv
[/QUOTE Eyvallah Eren :eyv

heheheheheheGüzeldi,emeklerinize yüreklerinize sağlık:eyv yeni fotoları yeni mekanları merakla bekliyorum:)
Sanada alalım bi R5 Kerem abi :eyv

ayaklarınız dert görmesin :eyv güzel buluşma olmuş. güzel resimler e daha ne olsun.
Saol kardeşim :eyv

Görkem

Bilgi Girilmemiş
​Güncel :)

Son düzenleme:

Görkem

Bilgi Girilmemiş
​Güncel :eyv

volkandurmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abicim merhabalar öncelikle kendimi tanıtayım ben volkan durmaz 1992 doğumluyum istanbul güngörendeyim faruk abiyle tesadüfen karşılaştık ve çok iyi bir abi kardeş olduk hakan abimlede yeni taşıtım ve bana çok önemli bilgiler verdiler allah razı olsun onların bilgi ve tecrübeleri sayesinde E5 TE sağ şeriten değilde sol şeriten gidebilicem artık :D :D tabikide bu işin şaka kısmı bazı abileirmiz yeni fotolar ve dha kaliteli resimler bekliyolar resimler bende faruk abime mail atıcam ve oda sitimize koyucak

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoşgeldin volkan :) senden bahsettiler zaten bende can memnun oldum .