R9 Spring Stop Etme Sorunu

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 4 ay önce spring almıştık, 160.000km de full orjinal lpg takılmamış.İlk gece bi gezintiye çıktık 10 15 km gittikten sonra biraz devirli kullandık ve araç stop etti.Vurdurarak çalıştırdık 150 200metre ilerde durduk 15 dk falan. sonra kalkışta gene 1. viteste biraz zorladık 2 ye attığımız gibi araba tekledi ve stop etti.Sonra jikleyi çektik ve yavaşça devam ettik.Ondan sonra aracı zorlamadıkça stop etmedi ve amcama sattık hala da kullanıyor sorunsuz olarak. İçimde kalmıştı sizce sorun neydi ? :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ateşleme problemi olabilir . Distribütör tevzi makarasında olabilir . ( Kara düzen tek bobinde olabilir ) . Buji ve buji kabloları olabilir .
Karbüratörden olabilir .
Benzin pompasından da olabilir .
Arabayı satmışsınız .
Olabilirde olabilir yani...

Mesela bizde Broadway var 93 model 170.000 de .
LPG beyni bozuk :D Gaz gelmiyor arabaya basıyorum basıyorum marşa posss ediyor :D
Değiştirecem para yok duruyor garajda :)

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ateşleme problemi olabilir . Distribütör tevzi makarasında olabilir . ( Kara düzen tek bobinde olabilir ) . Buji ve buji kabloları olabilir .
Karbüratörden olabilir .
Benzin pompasından da olabilir .
Arabayı satmışsınız .
Olabilirde olabilir yani...

Mesela bizde Broadway var 93 model 170.000 de .
LPG beyni bozuk :D Gaz gelmiyor arabaya basıyorum basıyorum marşa posss ediyor :D
Değiştirecem para yok duruyor garajda :)

satalı 2 3 ay oldu 2. günü zaten amcama sattık ve 1 kuruş masraf etmeden biniyor hala :D

karaca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
karbüratör benzin memelerine pislik gelmiştir.

toybars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ateşleme elemanlarını kontrol edin..gaz ve benzin ayarlarınıza baktırın.karbüratör temizliği de gerekli.