R9 Start-Stop

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halil'im bu sistem bende zaten var yahu :)
Akşam face.den resmini atarım sana. :)
O arkadaş yaptı mı bilmiyorum ama motor blokaj koyulmalı.
Benim kapılar Alarm kumandasından açılmadıkça düğmeler herhangi bir işe yaramıyor :)
Tabi bende bu kadar düğme yok.
Tek anahtar kontağı açıyor, yanındaki kırmızı düğme marş veriyor.
Abi bende neden yok kıskandım şimdi.heheŞaka bir yana düğmenin az olması daha iyi aslında hele ki kumandadan sinyal almadan çalışmaması daha iyi,hırsızlara davetiye çıkarmayız en azından.Akşam bütün fotoları at abi sen bana senin plakayada bi klasör açarım arşivimde.:eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
helal olsun valla :)

ALoNso

Ferzan AKIN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bende neden yok kıskandım şimdi.heheŞaka bir yana düğmenin az olması daha iyi aslında hele ki kumandadan sinyal almadan çalışmaması daha iyi,hırsızlara davetiye çıkarmayız en azından.Akşam bütün fotoları at abi sen bana senin plakayada bi klasör açarım arşivimde.:eyv

Detaylı fotoğraflar seçip gönderirim bir ara. :)
Çok zor bir şey olmadığını söylüyor elektrikçiler. Güzel düşünülmüş basit bir şey yorumunu yapıyorlar. :)
Asıl zevkli olan; arabayı senden başka birisi kullanacağı zaman anahtarı eline veriyorsun, çevirip duruyor. :)
Ya da yanına binen kişi dikkatli ise; e bunun anahtarı nerede??? Tabi yorumlar süper.. Bir çok son model arabada dahi olmayan özellik senin aracında var. :)

Kötü tarafı; Yolda kuzenim ile gidiyoruz, araba konusundan hiç anlamaz.. E bu düğme ne işe yarıyor dedi küt kapattı stop etti :) Hızımız yavaş olduğundan ani frenleme gibi bir durum olmadığından sıkıntı olmadı. :) Trafikte kapatılırsa, açana kadar şaş kaza ön taraf fren yapsa o anlık panik havası ile çarpma riskin fazla. :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakikaten Güzel Bir Sistem, Benimde Çok Hoşuma Gidiyor Şu Meret :D

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Detaylı fotoğraflar seçip gönderirim bir ara. :)
Çok zor bir şey olmadığını söylüyor elektrikçiler. Güzel düşünülmüş basit bir şey yorumunu yapıyorlar. :)
Asıl zevkli olan; arabayı senden başka birisi kullanacağı zaman anahtarı eline veriyorsun, çevirip duruyor. :)
Ya da yanına binen kişi dikkatli ise; e bunun anahtarı nerede??? Tabi yorumlar süper.. Bir çok son model arabada dahi olmayan özellik senin aracında var. :)

Kötü tarafı; Yolda kuzenim ile gidiyoruz, araba konusundan hiç anlamaz.. E bu düğme ne işe yarıyor dedi küt kapattı stop etti :) Hızımız yavaş olduğundan ani frenleme gibi bir durum olmadığından sıkıntı olmadı. :) Trafikte kapatılırsa, açana kadar şaş kaza ön taraf fren yapsa o anlık panik havası ile çarpma riskin fazla. :)
hehehehe Biri basarsa sıkıntı abi ama bilmeyen biri direksiyona geçtiği zaman ki yorumları çok merak ettim şimdi.hehe
sistem harika o fotoları bizde görelim ama :D :D
Aynen kardeşim hala beklemedeyim.:D
Hakikaten Güzel Bir Sistem, Benimde Çok Hoşuma Gidiyor Şu Meret :D
Aynen kanka süper bişey.:D

ALoNso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç bu ara pek hareket etmediği için biraz pis, kusura bakmayın.
Fotoğrafı merak ettiğiniz için akşam eve çıkarken alelacele çekip paylaşayım dedim.
Yoksa teyp falan takar öyle çekerdim. :)

945294_10151596363785629_388411849_n.jpg

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Teşekkürler abi facedende görmüştüm.:eyv

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
araçla giderken yanındaki biri teyip falan açacam diye kırmızı düğmeye bir basarsa :)

ALoNso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanımdaki kişiye o tarafa el uzattırmıyorum. Teyp genelde benim kontrolümde olur. Eşim kontrol edecek olursa kumanda ile kontrol eder.. :)