Rabbim kimseye kaza , bela vermesin

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı akşamlar dostlar.Cici coupemız ile nasıl bir nazara geldıusek bu ay başımıza gelmeyen kalmadı.Bu sefer cok uzuldum ve azap çektim..Geçen gün ankaradan antalyaya gıdıyordum.sabah 4 sularıydı.Zaten uzun yolda otoban harıcı 110 asla geçmem heleki bilmedigim yolsa 100 u geçmem cevrem bılır..SAbah 4 suları kamyonu solladım uzunlarım acıktı karşıdan araba gelıyor dıye kısaları yaktım ve ne olduysa o an oldu. Kopek gordum bırden frene dahı basamadım.Vurdum malsesef:( arabada alçak 3 sefer arba zıpladı zıpladı ve hayvan can cekişerek çıktı altından sağ çektım hemen elım ayagım tıtrıyor.ARkadaşım su falan verdı.Hayvancagız orada yıgıldı kaldı.Yerde ıcım acıdı hiçbirşey yapamadım.Birde onden vurdum.Sabah baktum sag on davlumbaz ile arka davlumbaz kıpkırmızı kan ıcındeydı.Altta bayagı darbe almış sanırım(araç alçak) ondan sonra 1300 km yol gıttım sorun cıkarmadı araç.Radyatorde falanda sorun ykUcuz yırttım ama o kanları gordukce hala vıcdan azabı cekıyorum:(( rabbım herşeyin hayırlısını versin.Kopekcıge hıcbırsey yapamadım ona uzuluyorum
Ve sormak istedigimde Arac altına sıkıntı vermışmıdır acaba dostlar? gerçi 1300 km gittim sorun yok ama:(

Moderatörün son düzenlenenleri:

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmis olsun Allah beterinden saklasin.benim cok dikkatimi cekti hergun yollardayim; inanin kediler karsidan karsiya gecerken insanlardan cok daha temkinli ve duyarlilar.en azindan karsiya gecerken arabayi gorunce adimlarini hizlandiriyorlar.bazi yayalar gibi tarlada gibi yurumuyorlar.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.Bence lift ile kaldırıp baktırmakta fayda var.1300 km gitmişsiniz zaten bir şey olsa emare verirdi ama yinede kontrol etmek iyi olur.

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmis olsun Allah beterinden saklasin.benim cok dikkatimi cekti hergun yollardayim; inanin kediler karsidan karsiya gecerken insanlardan cok daha temkinli ve duyarlilar.en azindan karsiya gecerken arabayi gorunce adimlarini hizlandiriyorlar.bazi yayalar gibi tarlada gibi yurumuyorlar.

uzundan kısaya cevirince muhtemelen arac yok sandı hayvancagız:(

Özgür Çetin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.Bence lift ile kaldırıp baktırmakta fayda var.1300 km gitmişsiniz zaten bir şey olsa emare verirdi ama yinede kontrol etmek iyi olur.

gozum sureklı araç kadranlarında sorun yok gıbı şimdilik

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun aracınızı lifte kaldırıp altını gözle ve el ile kontrol edin

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Malesef atlıyorlar bazen yola. Seneler öncesi akrabalarım yola çıkan köpeğe çarpmamak için uçurumdan takla atarak tarlaya uçmuşlardı o akşamı hiç unutamam. Özellikle bu hava şartlarında kurtaramayacaksanız köpeğe vurmaktan kaçmaya çalışmayın.. Üzücü bir durum ama yapacak bir şey yok :(

Arabana gelince
Araçta Lpg yok ve Radyatöründe bir sorun yoksa altında da bir sorun yoktur. Karter muhafazası korumuştur.