Race Chip Power Box Hakkında

yesilius

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben race chip taktırdım hissedilir derecede fark ediyor,belki psikolojiktir ama gaz tepkimesine dahi etki etti gibi.aracıma bakım yaptırmam gerektiği için çıkarttırdım.araba araba gibi değil çıkartınca gitmio gibi:D

emtayy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu race chip denilen cihaz beygir konusunda evet bi artış saglıyor ama yaptıgı işlem motora giren yakıt basıncında oynama yapıyor yani chip tuning kadar etkili degil yinede yabana atılacak bi ürün degil şuan ben aracıma chip tuning yaptırdıgım için race chip box boşa cıktı isteyen arkadaşlara uygun fiyata verebilirim

Broker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar yazılımla 2003 520d aracımı 136 beygirden 163 beygire 280 nm torku da 340 nm torka çıkardık kesinlikle yazılım derim. yeni aldığım grand scenic 1.4 tce ye de yazılım yapıcaz 160 bg civarına çıkıcak

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu race chip denilen cihaz beygir konusunda evet bi artış saglıyor ama yaptıgı işlem motora giren yakıt basıncında oynama yapıyor yani chip tuning kadar etkili degil yinede yabana atılacak bi ürün degil şuan ben aracıma chip tuning yaptırdıgım için race chip box boşa cıktı isteyen arkadaşlara uygun fiyata verebilirim

Fiyatı nı ne kadar verirsiniz bizim symbole uyar mı

bilalrx

Bilgi Girilmemiş

Bizim Duster 1.5.dci.109.ps.240.nm. araca uyarmı, randımanlı olur mu, sorun olur mu, fiyat ve garanti nedir, olmazsa iade garantisi varmı, vs vs... tam-olumlu cevap alırsak düşünek derim... ben fazla artış istemiyom, 10-15.ps/nm artsın yeter, yakıt artmasa-bilakis azlırsa 10 numara olur...:cool:

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar yazılımla 2003 520d aracımı 136 beygirden 163 beygire 280 nm torku da 340 nm torka çıkardık kesinlikle yazılım derim. yeni aldığım grand scenic 1.4 tce ye de yazılım yapıcaz 160 bg civarına çıkıcak
hocam yaptırmadan bir deneseydik :eyv :D

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende yazılım tavsiye ediyorum. detaylı fikir almak isteyen olursa telefon açabilir. gereken ilgiyi gösterir aklınıza takılan tüm soruları cevaplarız.

emtayy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendeki power box 1.5 dci 105 hp olan araçlara uyum saglıyor ve +25 ile +30 hp arasında bi artış saglıyor bu ürünün sıfırı 180 euro almak isteyen arkadaşın aracına takarız bi kaç gün kullanır bakar isterse konuşur anlaşırız

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
bendeki power box 1.5 dci 105 hp olan araçlara uyum saglıyor ve +25 ile +30 hp arasında bi artış saglıyor bu ürünün sıfırı 180 euro almak isteyen arkadaşın aracına takarız bi kaç gün kullanır bakar isterse konuşur anlaşırız

güzel, garantiliyse ıyı olur, haybeye almış olmayız... nerdesınız ... kaç TL civarı düşünüyorsunuz... ona göre rahat düşünek bizde... :cool:

Ayrıca, bu işle uğraşan RFC deki diğer arkadaşlarda, bu konularda (fiyat-ürün-özellik-ödeme şekli,vs) bilgi verse, seçenek olur yani...:eyv