Radyo otomatik kısılıp acılması ?

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadasin bahsettigi ses gecisi degil. Frekans zayifladiginda af acikken radyo alternatif iyi frekansi ariyor bu esnada frekans bulunana kadar ses gelmez radyodan. Bu olaydan bahsediyor. Sizin soylediginiz olay arac 80 km yi gectikce kademeli olarak yukselir ama bu ses gecisi esnasinda kesiklik olmaz. Ayni sekilde yavasladikca da azalir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bugünde bulamadım belkşde kapanmıyordur talismanda . Artık antenin bozuk olduğunu düşünmeye başladım cumartesine kadar bir sonuç elde edemezsem servise gidip ustaysa teste cıkmayı düşünüyorum.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nihayetinde bana geri dönüş yapıldı antende vs. Sorun yokmuş yazılımsal bir hataymış bu lanet AF yi iptal edemiyormuşuz bunda eskilerde kapatma tuşu varmış (rlink1 ) bunlarda yokmuş bu sorunu yaşayan araçlar varmış kayıt açmışlar fransaya bildirmişler yazılımsal olarak güncelleme gelicekmiş en gec yıl sonu deniyormuş yazılımsal olarak kapama tuşu getiricekler yada yazılımsal olarak daha sabitleme çalışma aralığını düzenliyecekler inşallah kapama butonu getirirler böyle saçmalıkmı olur ya 15-20 saniyede bir sesi kısıp acıyor tarama icin müzik zevki denen birşey bırakmadı cızırtı bundan iyi en azından cekmiyor diye avutuyoruz . Bunun haricinde levha tanımayı sordum avrupa vs. Uyumsuzluk var diyor ondan diyor olmuyor diyor tam detay soramadım işim cıktı pek önemli değil bu benim icin ama olsaydıda iyi olurdu . Apple car playı soracaktım unuttum :)

keremzeytin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana nisanda güncelleme için haziranda gelecek dendi. Şimdi size yıl sonu demişler ilginç ya.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş