Reklam Departmanı...

R14

Rıdvan UNUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba renault orjinal ve çıkma parça uzerine çalışmaktayız... tanıtımlar için gecerli olan kampanyalar hakkında bilgi verirseniz seviniriz. uyguladığınız reklam çeşitleri ve ücretlendirmeleri gibi....

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba renault orjinal ve çıkma parça uzerine çalışmaktayız... tanıtımlar için gecerli olan kampanyalar hakkında bilgi verirseniz seviniriz. uyguladığınız reklam çeşitleri ve ücretlendirmeleri gibi....

bu konuyla ilgilenen yöneticimiz size yarına kadar detaylı bilgiyi verirler.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
PM gönderildi...:eyv

CarTuner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba!Biz Rusyanın chip-tuning alanında en bilgili firmasının CarTuner Engineering temsilcileridir (Kazan/Tataristan).Bu bağlamda bir reklam veriyoruz. Bir reklam post yada konu aşağıdaki gibi yazabilirmiyiz?

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Merhaba!Biz Rusyanın chip-tuning alanında en bilgili firmasının CarTuner Engineering temsilcileridir (Kazan/Tataristan).Bu bağlamda bir reklam veriyoruz. Bir reklam post yada konu aşağıdaki gibi yazabilirmiyiz?
Reklam vermeniz için sponsor olmanız gerekmekte,sizin branşınızda chiptuning sponsorumuz olduğu için böyle bir anlaşma yapmamız etik olmayacağı gibi forum genelinde reklam konusu açmanız veya mesaj yazmanızda etik olmaz...

lgn260

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günler beyefendi bende 2004 1.6 privilage laguna var onun ön hız göstergesinde ortasında yol bilgisayar ekranı var o ekranda yakıt bitmek üzere falan ve daha benzeri bilgiler yazıo start,kartı sokun gibi şeyler o ekranı nasıl kapatabiliriz bazı lagunalarda görüyorum kapalı ama ben kapatamıyorum lütfen yardımcı olurasanız sevinirim:)

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Yetkili serviste kapattırabilirsiniz belki...

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi günler beyefendi bende 2004 1.6 privilage laguna var onun ön hız göstergesinde ortasında yol bilgisayar ekranı var o ekranda yakıt bitmek üzere falan ve daha benzeri bilgiler yazıo start,kartı sokun gibi şeyler o ekranı nasıl kapatabiliriz bazı lagunalarda görüyorum kapalı ama ben kapatamıyorum lütfen yardımcı olurasanız sevinirim:)

İlk önce kendinizi RENAULT FAN CLUB ÜYE TANITIMLARI buradan bi tanıtırsanız seviniriz daha sonra laguna bölümü veya servis teknik destek konularından şikayetinizi paylaşabilirsiniz oradan daha çabuk yardım alabilirsiniz..

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Güncel