rektefiye sonrası bitmeyen problemler

gıdatek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2004 model 1.5 dci renault clio aracımı rektefiye yaptırdım. Motorda değişmeyen bir şey kalmadı diye bilirim. aracımı aldım, usta dene bakalım dedi çalıştırdım. Yürürken bir yere sürtüyormuş gibi bir ses geliyor(bu ses hızlandıkça artan bir ses). Ustaya geri getirdim baktı sorunu bulamadı. 1000 - 1500 km kullan geçmezse tekrar bakalım dedi!? Şuan 1000 km yaptım ama geçmedi. 7000 tl masraf yaptığıma mı yanayım sorunsuz sanayiden çıkamadığıma mı? yardımcı olabilecek var mı ?

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Usta zaman kazanmaya çalışıyor çökün ensesine sorun hakkındaki tahminim motoru toplarken yanlış takılan takılmayan şeyler olabilir.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
2004 model 1.5 dci renault clio aracımı rektefiye yaptırdım. Motorda değişmeyen bir şey kalmadı diye bilirim. aracımı aldım, usta dene bakalım dedi çalıştırdım. Yürürken bir yere sürtüyormuş gibi bir ses geliyor(bu ses hızlandıkça artan bir ses). Ustaya geri getirdim baktı sorunu bulamadı. 1000 - 1500 km kullan geçmezse tekrar bakalım dedi!? Şuan 1000 km yaptım ama geçmedi. 7000 tl masraf yaptığıma mı yanayım sorunsuz sanayiden çıkamadığıma mı? yardımcı olabilecek var mı ?

Hata yapmışsınız o şekilde araç teslimde alınmaz teslimde edilmez....ustanızı acil değiştirmenizi tavsiye ediyorum,motor yeni yapılacak,sürtme sesi gelecek ve hızlandıkça artacak ustada ben sorunu bulamadım diyorsa o ustanın çapı bellidir yada niyeti olacak iş değil...geçmiş olsun.