Renault 11 1700 yardım ?

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi aklıma şu geliyor , şimdi lastiğe bak arabaya bak . Halk dilinde dobak lastik .
Bir insanın arabasına lastik takmaya parası yoksa bakım yapmaya parası hiç yoktur .

Zaten babam diyo eski arabanın masrafı derdi bitmez diye :(

peder bey doğru söylüyor yani bu araç olması şart değil ben bunu kestirdim gözüme ondan attım ki elektirik tertibatıda pek tekin değil anladığım kadarıyla ama bu araç için geçerli ben geçenlerde bi jetta kaçırdım 5500 içim gitti o kadar temiz dizel bi jettaydı ki tek kapı kum mavisi inci gibi maliyetli bi araç değil mk1 vw serileri bakımsızını bakımlı hale çevirmek meşakatli ama a noktasından b noktasına uygun fiyatlı ve sorunsuz ulaşım için en iyisi bunlar kışın zor çalışıyor yazmışsın dizeller için doğrudur ama o zor çalışanların hepsinin zor çalışmasının nedeni tanesi 20 liradan 4 tane kızdırma bujisi almamaları nedençç soğutma tertibatı iyi pompası yeni toplanmış bi vw seni çook mutlu eder sadece alt takımları narindir renolar gibi her şeye gelmez.. german style işi iyi oturur sahibine kendini sevdirir her yerini söküp takabilirsin müdahalesi kolaydır bunların temiz bi tane bulursan tanıdık vw cinde varsa seni mutlu eder üzmez duygusal bağda çabuk kurulur bunlarla. tercih yinede senin :) yok bulamam ben bakımlısın diyorsanda 1.7 dense 1.4 flahs seni biraz daha mutlu edebilir görüşündeyim ben :)